Advertisement

Artykuły do tagu: zjazd

Ustalili, kiedy zagra WOŚP
Za nami ogólnopolski zjazd liderów sztabów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem zorganizowano go w Dziwnowie. W spotkaniu uczestniczył także lider piotrkowskiego sztabu #3657 Dariusz Cecotka. Opowiedział nam, w jakim celu to wydarzenie zostało zorganizowane.
19.06.2023 13:23
Bawiliśmy się w Tumie
W Tumie pod Łęczycą odbył się w niedzielę wielki piknik w województwa łódzkiego. Na imprezę zaproszone zostało także radio Strefa FM, więc wśród kolorowych stoisk nie zabrakło także pomarańczowych barw piotrkowskiej rozgłośni.
Europejski Zjazd Rycerski już w najbliższy weekend 17-18 czerwca w Tumie koło Łęczycy
Marszałek województwa łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza wszystkich mieszkańców na niezwykłe wydarzenie "Europejski Zjazd Rycerstwa", które odbędzie się już w najbliższy weekend, 17-18 czerwca, w Tumie! To będzie prawdziwa uczta dla miłośników średniowiecza i nie tylko!
Co dalej z feralnym wjazdem przy Kostromskiej? [SONDA]
Wracamy do tematu niezwykle niebezpiecznego wyjazdu z marketu przy ul. Kostromskiej. Tym razem pytamy o Wasze opinie. Czy coś w ty miejscu powinno się zmienić?
Wojewódzkie obrady OSP w Wolborzu
W Wolborzu odbyło się posiedzenie Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP.
Nowe władze Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Rozprzy
W sobotę (13.11) w Mierzynie odbył się odbył się Zjazd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Rozprzy. W jego trakcie podsumowano minioną kadencję i wybrano nowe władze.
Zimowe szaleństwo na nartach
Amatorzy jazdy na nartach z utęsknieniem czekają na rozpoczęcie tegorocznego sezonu. Warto się do niego odpowiednio przygotować i w razie potrzeby zaopatrzyć w najlepszej jakości sprzęt.
Niebezpieczny zjazd przy ul. Miast Partnerskich w Piotrkowie
Przez tzw. dziki zjazd, z którego chętnie korzystają piotrkowscy kierowcy, mogą ucierpieć rowerzyści i piesi. Mowa o zatoczce autobusowej przy ulicy Miast Partnerskich i znajdującej się kilkadziesiąt metrów dalej drodze przeznaczonej dla służb, prowadzącej do Słoneczka. Uliczka ta krzyżuje się z chodnikiem i ścieżką rowerową, przez co wyjeżdżające z niej auta stwarzają zagrożenie dla poruszających się tam pieszych i rowerzystów, tym bardziej, że z wyjazdu korzystają nie tylko przedstawiciele służb.
Sejmik sejmików już w czwartek
Już w najbliższy czwartek radni z 16 województw spotkają się w auli Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na tzw. sejmiku sejmików.
SLD wybrało lokalne władze
Podczas VII zjazdu miejsko-powiatowego SLD wybrało nowe władze, a także delegatów na zjazd wojewódzki
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat