Artykuły do tagu: złoto

06.06.2024 07:47
Mamy mistrza Europy!
Kamil Dzikowski został mistrzem Europy w Grapplingu. Podopieczny piotrkowskiego klubu Copacabana /Top Fit Center okazał się najlepszy w kategorii wiekowej do lat 17. Złoty medal zawisł na jego szyi po pokonaniu wszystkich przeciwników w formule 'w kimonach'. To jednak nie wszystko. Z czempionatu, który zorganizowano w Baku, młody fighter przywiózł też brązowy medal w formule bez kimon.
Piotrkowianka mistrzynią Polski!
Zuzanna Wiernicka zdobyła złoty medal mistrzostw Polski do lat 20, które obyły się w Ciechanowie. Piotrkowianka nie pozostawiła swoim rywalkom złudzeń, pokonując drugą na mecie Aleksandrę Szykulską o ponad minutę.
Idą jak burza! Kolejne złoto piotrkowskiego chóru
Złoto w kategorii chóry mieszane i puchar dla najlepsze dyrygenta festiwalu - to zdobycze Chór Miejskiego Piotrkowa podczas II Ogólnopolskiego Festiwalu Chóralnego Pieśni Patriotycznej w Poznaniu.
Młodzi szczypiorniści z Piotrkowa najlepsi w województwie!
Wielki sukces odnieśli młodzi piotrkowscy szczypiorniści. Nastolatkowie z Piotrkowianina okazali się najlepsi w województwie łódzkim.
Piotrkowskie cheerleaderki zdobyły Pomorze!
Cheerleaders Simare z kolejnym sukcesem! Tym razem podczas Mistrzostw Pomorza, które jednocześnie były jednym z turniejów z cyklu Grad Prix Polski Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders.
03.04.2023 09:27
Złota Kinga Jaroniek!
Kinga Jaroniek wywalczyła tytuł międzynarodowej mistrzyni Polski kadetek. Zawodniczka Atletycznego Klubu Sportowego podczas rywalizacji w Chęcinach w kategorii 43 kg wygrała trzy walki, nie tracąc w nich ani jednego punktu.
Polski Związek Tańca Sportowego przeprowadził kolejne zawody eliminacyjne Mistrzostw Polski, które tym razem odbyły się w hali sportowej Centrum Kultury w Makowie. W świetnym stylu wypadły w nich piotrkowskiej "Jaskółki".
Złote monety bulionowe – w czym tkwi fenomen inwestycji w złoto?
Inwestycja w złoto zwane przez inwestorów bezpieczną przystanią oferuje możliwość zabezpieczenia kapitału w dłuższej perspektywie czasu. Jednym z bezpiecznych sposobów ulokowania pieniędzy na lata jest zakup złotych monet bulionowych, które są dostępne w różnych wariantach wagowych. Czy inwestycja w złote wyroby dziś się opłaca? Dowiedz się, jak zabezpieczyć kapitał, aby uniknąć spadku jego siły nabywczej w czasie.
Złoto i srebro dla Mateusza!
Wychowanek UKS-Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim, prowadzonej przez Rafała Michalaka 4 Dan, Mateusz Bińczyk, rywalizował w Otwartym Pucharze Karate Tradycyjnego ITKF w Słowenii. Młody zawodnik może zaliczyć ten start do udanych, bo wywalczył dwa medale.
Piotrkowianka czterokrotną mistrzynią Polski
Piotrkowianka Wiktoria Guść podczas XXVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Mistrzostw Polski Juniorów (17-18 lat), które odbyły się w Oświęcimiu została czterokrotną Mistrzynią Polski.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat