Advertisement

Artykuły do tagu: walentynki

Gorzkowice w walentynkowym nastroju [FOTO]
Dzieci i młodzież z gminy Gorzkowice licznie i ochoczo wzięli udział w obchodach dnia świętego Walentego. Tamtejsze placówki oświatowe zorganizowały dla nich zajęcia związane właśnie z walentynkami. Nie brakowało dobrej zabawy, tworzenia specjalnych kartek dla bliskich, a nawet... upominków z masy solnej.
Walentynkowo podzielili się krwią
Aż 34 litry krwi oddano w trakcie walentynkowej zbiórki, którą zorganizowało Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim. Ten cenny płyn oddało 75 osób.
Walentynkowe morsowanie na „Słoneczku” [ZDJĘCIA]
Kilkadziesiąt osób wzięło udział w niedzielnym morsowaniu na Słoneczku. Imprezę zorganizował Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie.
Miłość dodaje skrzydeł! Walentynki w Focus Mall w Piotrkowie
Walentynki to czas celebrowania uczuć jakie dzielimy z najbliższymi. Warto w ten wyjątkowy dzień wybrać się do Focus Mall w Piotrkowie. Specjalną atrakcją dla wszystkich zakochanych i kochających będzie możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć w miłosnym instaboxie, w pięknej walentynkowej scenerii. Nie zabraknie też upominków.
Kino na walentynki i nie tylko. W piątek maraton horrorów
Piotrkowskie kino Helios przygotowało tym razem wyjątkowy maraton filmowy dla tych, którzy nie przepadają za cukierkowym obrazem walentynek. To seria horrorów, które na ekranie pojawią się już w najbliższy piątek (11.02). Sprawdzamy jednak co jeszcze pojawi się na ekranach kin w najbliższym tygodniu. W ramach walentynek i nie tylko.
Walentynkowe klimaty w Focus Mall w Piotrkowie
W tym roku, z okazji święta zakochanych, szczególnie warto odwiedzić Focus Mall w Piotrkowie. Będzie można tu znaleźć nie tylko mnóstwo inspiracji prezentowych na Walentynki, ale też spędzić czas w świątecznym nastroju z naszymi najbliższymi. Na wszystkich zakochanych będą też czekać konkursowe niespodzianki.
14.02.2021 18:24
Walentynki na lodowisku?
Mieszkańcy naszego regionu, po poluzowaniu obostrzeń, stęsknieni za zimowymi atrakcjami masowo korzystają z lodowiska. Ze względu na obowiązujące wymagania sanitarne muszą cierpliwie odczekać na swoją kolej, by wejść na taflę lodu. Nie przeszkadza im mróz. Według nich to wszystko czyni walentynki niepowtarzalne.
Siłownia dobrym miejscem na miłość od pierwszego wejrzenia? Walentynkowy sondaż
Aż 75% Polaków uważa, że aktywność fizyczna pozytywnie wpływa na relacje z partnerem, a blisko połowa, że uprawianie sportu zwiększa szanse na poznanie partnera – wynika z nowego sondażu przeprowadzonego przez Kantar, który publikujemy w przeddzień walentynek.
„Miłość” w ODA. Wernisaż w walentynki
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wernisaż wystawy „Miłość” (Kolegium Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie). Wernisaż 14 lutego o godz. 18.30 w Galerii ODA przy ul. Sieradzkiej 8.
Na drodze i w miłości pośpiech nie jest wskazany
Jak policja świętuje walentynki? Kontrolami na drogach. To bowiem doskonała okazja, żeby przypomnieć wszystkim, nie tylko tym zakochanym, że pośpiech zarówno w miłości, jak i na drodze nie jest wskazany.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat