Artykuły do tagu: psy

17.07.2024 15:57
Darmowe czipowanie psów
Ma wielkość ziarenka ryżu i zakodowany w sobie 15 cyfrowy unikalny kod, dzięki któremu zgubiony zwierzak może szybko trafić do swojego właściciela. W Piotrkowie każdy mieszkaniec może bezpłatnie zaczipować swojego małego przyjaciela.
Konkursy na dyrektorów piotrkowskich instytucji
Anetta Szadkowska pozostanie dyrektorem Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Piotrkowie. Podczas czwartkowego posiedzenia Komisja Konkursowa pozytywnie oceniła jej kandydaturę na kolejne cztery lata. Nie rozstrzygnięty został natomiast konkurs na dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego.
Terapia dopasowana do dziecka daje najlepsze efekty
Terapia środowiskowa jest szybkim i skutecznym sposobem na to, by pomóc rosnącej grupie dzieci bez diagnozy psychiatrycznej, ale z poczuciem beznadziei, braku rozwiązań, negatywnym nastrojem, które często prowadzą do myśli samobójczych – zgadzają się specjaliści z Centrum CBT uczestniczący 9 maja w konferencji w Centrum Prasowym PAP o rozwoju i usprawnieniu takiej pomocy w sektorze publicznym oraz o jej tworzeniu w sektorze prywatnym.
Makabryczne zdarzenie z udziałem agresywnych psów
W sobotę wieczorem do piotrkowskiego schroniska trafił pies w stanie agonalnym, niestety, ale psa nie udało się uratować, nie miał nawet szans na spotkanie z lekarzem. W internecie pojawił się drastyczny film ze zdarzenia.
Przygarnij i zaczipuj psa!
Gmina Wola Krzysztoporska po raz kolejny zwraca uwagę bezdomne psy, które czekają na adopcję w schronisku w Bełchatowie. A żeby nasi czworonożni przyjaciele wciąż się gdzieś nie gubili i nie przybywało „bezdomniaków”, gmina stworzyła możliwość bezpłatnego czipowania zwierząt.
Adoptuj zwierzaka w Światowy Dzień Zwierząt Bezdomnych
4 Kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt Bezdomnych, w tym szczególnym dniu Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Piotrkowie Trybunalskim organizuje specjalny dzień adopcji.
29.03.2024 09:01
Zaburzenia osobowości
Podejrzenie wystąpienia zaburzeń osobowości może budzić lęk i niepokój. Warto wiedzieć, że zaburzenia można leczyć, zarówno farmakologicznie, jak i przy wsparciu psychoterapii. Jakie są objawy zaburzeń osobowości, na czym polega diagnoza oraz leczenie? - mówi dr n. med. Sławomir Adam Wolniak, specjalista psychiatra, prezes Wolmed Sp. z o.o. Szpital i Poradnie.
Psy myśliwskie rywalizowały w Piotrkowie
Ponad 300 hodowców przyjechało w niedzielę (03.03.2024) do Piotrkowa Trybunalskiego, by zaprezentować swoje psy. To w związku z III Krajową Wystawą Psów Ras Myśliwskich, która została zorganizowana w hali "Relax".
Jak za pomocą magii odzyskać utraconą miłość
Zakończenie związku często prowadzi nas przez szereg skomplikowanych emocji i pytań dotyczących przyszłości. Szukając sposobów na odnowienie utraconej miłości, można zgłębiać zarówno tradycyjne jak i bardziej niekonwencjonalne ścieżki rozwiązania swoich problemów sercowych.
Uwaga! Zdziczałe psy atakują
Niebezpieczna sytuacja w gminach Wolbórz i Moszczenica. Przy granicach obu gmin pojawiła się wataha zdziczałych psów, która może być groźna dla zwierząt domowych i ludzi. Urzędnicy apelują o ostrożność i proszą o kontakt osoby, które zobaczą watahę.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat