Artykuły do tagu: promocja

6 sprawdzonych sposobów na promocję firmy – czy wcześniej o nich słyszałeś?
Wyobraź sobie, że prowadzisz salon fryzjerski w Lublinie. Gdzie będziesz szukał swoich klientów? Oczywiście, że w Lublinie i (ewentualnie) w najbliższej okolicy. Nie jest tajemnicą, że wiele małych i średnich firm – takich jak zakłady fryzjerskie – kieruje swoją ofertę do osób, które mieszkają w pobliżu. Czy oznacza to, że powinni zrezygnować z promocji w internecie? Wręcz przeciwnie. Zobacz dlaczego.
Wielka Gra w Statki w Focus Mall w Piotrkowie
W piątek i sobotę, 12-13 kwietnia, w Focus Mall w Piotrkowie z okazji pierwszych urodzin bezpłatnej aplikacji lojalnościowej SPOT będzie można wziąć udział w Wielkiej Grze w Statki i zdobyć ciekawe nagrody. W centrum pojawi się specjalna urodzinowa strefa relaksu, gdzie będzie można odpocząć na leżakach oraz dołączyć do wspólnej zabawy.
Okulary przeciwsłoneczne za 1 zł z okazji urodzin KODANO Optyk!
W dniach 8 – 13 kwietnia salon KODANO Optyk w Piotrkowie Trybunalskim świętuje urodziny! Z tej okazji mamy dla ciebie wyjątkowy prezent! Do każdych zakupionych okularów korekcyjnych otrzymasz okulary przeciwsłoneczne marki Santino za 1zł!
Poznaj sekrety zalewu Sulejowskiego i nie tylko
Historię rzeki Pilicy, zalewu Sulejowskiego oraz pobliskich im miejscowości w naszym regionie, będzie można zgłębić już w piątek 23 lutego w Mediatece 800-lecia, podczas promocji nowej książki Andrzeja Kobalczyka. Autor spotka się z czytelnikami osobiście.
Startuje 12. edycja Akademii e-marketingu. Przedsiębiorcy z całej Polski wezmą udział w darmowych szkoleniach
Już 27 lutego w Lublinie rozpocznie się 12. edycja Akademii e-marketingu adresowana do przedsiębiorców z sektora MSP. W tym roku eksperci odwiedzą 14 lokalizacji w największych miastach w Polsce. Akademia e-marketingu jest cyklem spotkań edukacyjnych poświęconych budowaniu strategii promocji firmy w Internecie. Uczestnicy, podczas spotkań z ekspertami, będą mogli zdobyć lub poszerzyć swoją wiedzę z zakresu marketingu online np. tworzenia strony WWW, działań SEO czy wykorzystania różnych narzędzi promocyjnych.
Historia Piotrkowa Browarem F. Braulińskiego opisana
Interesujące opowieści oraz dotąd nieznane historie o Piotrkowie mogli usłyszeć licznie zgromadzeni mieszkańcy w piotrkowskiej mediatece. To w tym miejscu w piątkowy wieczór (29.12) odbyła się promocja książki „Browar F. Braulińskiego w Piotrkowie”, nad którą pracowała Agnieszka Szóstek wraz z potomkami rodzin tworzących najsłynniejszy piotrkowski browar: Zygmunta Jacka Ditrycha oraz Macieja Ditrycha.
Nowa książka o historii Piotrkowa. Promocja już w piątek
„Browar F. Braulińskiego w Piotrkowie” - to najnowsza książka poświęcona historii Piotrkowa. Została napisana przez Agnieszkę Szóstek wraz z potomkami rodzin tworzących najsłynniejszy piotrkowski browar: Zygmunta Jacka Ditrycha oraz Macieja Ditrycha.
Słodkie urodziny Focus Mall w Piotrkowie!
W piątek i sobotę, 17-18 listopada Focus Mall w Piotrkowie będzie świętował swoje 14. urodziny. W tych dniach centrum wypełni słodka atmosfera. Każdy z odwiedzających, będzie mógł wziąć udział w miodowej grze w zośkę i zdobywać osładzające życie nagrody. Za pobranie darmowej aplikacji SPOT będzie też można otrzymać słodki upominek w postaci miodu z pasieki należącej do galerii.
Torby papierowe z nadrukiem – doskonały sposób na promocję marki
W dzisiejszym świecie ogromną rolę przykłada się do ekologii i wszystkich działań, które mają chronić środowisko, w którym żyjemy. Firmy szukają także rozwiązań, dzięki którym można ograniczyć rosnące wydatki i pomóc zredukować koszty działalności. Przykładem produktu, który wpisuje się w aktualne trendy i potrzeby przedsiębiorców, są torby papierowe z nadrukiem. Czym się wyróżniają torby z papieru z logo? Dlaczego warto z nich korzystać? Na co zwracać uwagę przy ich wyborze?
Promocja albumu
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie zaprasza 30 września na spotkanie podsumowujące projekt "Artyści Szkła Piotrkowskiego" połączone z promocją albumu dokumentującego wystawę.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat