Advertisement

Artykuły do tagu: pijany

Bełchatowscy policjanci otrzymali informację o uszkodzeniu kilku samochodów zaparkowanych przed jednym z bloków na osiedlu Żołnierzy POW w Bełchatowie.
Wczoraj na skrzyżowaniu ulic Łódzkiej z Gęsią w Piotrkowie doszło do wypadku drogowego. Kierujący samochodem ciężarowym był kompletnie pijany.
Pijany kierował niesprawnym gimbusem
Kompletnie pijanego kierowcę gimbusa zatrzymała dziś rano piotrkowska drogówka. Mężczyzna nie dość że pod wpływem alkoholu, to jeszcze przewoził dzieci niesprawnym autobusem do szkoły.
10 kwietnia policjanci dowiedzieli się, że w małej miejscowości na terenie gminy Dobryszyce (powiat radomszczański) pijani rodzice opiekują się swoim dzieckiem.
Blisko 2 promile alkoholu w organizmie miał 24 -letni kierujący VW. Został zatrzymany przez tomaszowską policję. Amatorzy jazdy po wyskokowych trunkach to prawdziwa plaga na naszych drogach - nie tylko latem, ale także zimą.
„Pijany lekarz przyjmuje w jednej z poradni na terenie Tomaszowa” - taką informacje otrzymali funkcjonariusze tomaszowskiej komendy od pacjenta, który chciał skorzystać z usług medyka.
O tym, że jazda po alkoholu to ogromny problem także w naszym województwie może świadczyć fakt, że tylko wczoraj na drogach powiatu tomaszowskiego policjanci zatrzymali aż ośmiu pijanych kierujących.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat