Advertisement

Artykuły do tagu: magistrala

Kończy się naprawa w al. 3 Maja
Od wczesnych godzin porannych w al. 3 Maja znów trwała naprawa wodociągu. Tym razem rozszczelniła się inna z rur. Naprawa została już wykonana. W najbliższych godzinach będą trwały roboty przy naprawie jezdni. Droga powinna być przejezdna w godzinach popołudniowych.
Pękła magistrala. Rzeka w Al. 3 Maja (ZDJĘCIA)
We wtorek (8 listopada) doszło do awarii na magistrali wodociągowej w Al. 3 Maja 17 w Piotrkowie.
Tysiące piotrkowian znów będą bez ciepła
Kolejna awaria magistrali ciepłowniczej przy ul. Dmowskiego w Piotrkowie. W środę bez miejskiego ciepła i ciepłej wody będzie musiało sobie poradzić kilka tysięcy mieszkańców miasta.
Kilka tysięcy osób w Piotrkowie było bez ciepła
Kilka tysięcy osób przez cały czwartek nie miało dostępu do miejskiego ciepła. Awarii uległa magistrala ciepłownicza przy ul. Dmowskiego, a to spowodowało konieczność wyłączenia jednej z ciepłowni. Awarię usunięto w nocy. Ciepło dotarło do budynków ok. 4 nad ranem.
Gmina Sulejów: Od środy słabsze ciśnienie w kranach
Z powodu remontu magistrali wodociągowej przy ujęciu wody „Barbara” od środy, 23 września do piątku, 25 września mogą wystąpić przerwy w dostawie wody, a ciśnienie wody w sieci może być obniżone. Komunikat dotyczy mieszkańców Sulejowa, Włodzimierzowa, Przygłowa, Korytnicy, Kałku, Podkałku, Uszczyna, Poniatowa, Witowa, Witowa Kolonii, Nowej Wsi, Koła, Barkowic Mokrych, Barkowic oraz Kłudzic.
Sulejów: awaria magistrali usunięta!
Awaria magistrali wodociągowej przy ul. Koneckiej w Sulejowie została usunięta. Obecnie sieć jest odpowietrzana, a woda stopniowo puszczana do odbiorców.
Piotrków: Awaria magistrali ciepłowniczej
Uwaga, w sobotę nie będzie ciepłej wody, ani ogrzewania od godziny 7.00 przez minimum 8 godzin w okolicach ulicy Wysokiej i Łódzkiej.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat