Artykuły do tagu: kurnik

Budowa kurnika – jak go zbudować i wyposażyć?
Samodzielna hodowla kur jest niezwykle fascynująca! Podczas niej można obserwować, jak wykluwają się kurczęta, jak dorastają i jak zaczynają składać jaja,z których można przyrządzić pyszne dania. Jednak, aby to wszystko było możliwe, trzeba zacząć od budowy kurnika. Zastanawiasz się, jak powinny wyglądać konstrukcja i wyposażenie? Sprawdź.
Zniknął śmierdzący problem mieszkańców osiedla Źródlana
Istniejący od 1969 roku budynek kurnika przy moście na ul. Źródlanej został zburzony, a mieszkańcy osiedla Źródlana oraz aprtamentowców przy ul. Modrzewskiego odetchnęli z ulgą, że istniejący od 50 lat śmierdzący problem przeszedł do historii.
Mieszkańcy ulicy Zalesickiej odetchnęli z ulgą. Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Piotrkowie uchyliło decyzję Pracowni Planowania Przestrzennego o wydaniu warunków zabudowy dla kurzej fermy na terenie osiedla domków jednorodzinnych przy ul. Zalesickiej w Piotrkowie.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat