Artykuły do tagu: kurier

Potrącenie pieszego na Słowackiego. Przechodził w miejscu niedozwolonym. Mężczyzna jest w stanie krytycznym, lądował helikopter LPR. Słowackiego była zablokowana przez kilka godzin
Do bardzo poważnego wypadku doszło na ulicy Słowackiego w Piotrkowie. Pieszy przechodzący przez ulicę został potrącony przez kierowcę samochodu dostawczego.
Wypadek na Wojska Polskiego. Dwie osoby ranne. Zderzenie 4 samochodów. Droga była całkowicie zablokowana ZDJĘCIA
Groźny wypadek na Wojska Polskiego. Droga w tym miejscu była całkowicie zablokowana. Dwie osoby zostały ranne.
Wysyłał paczki z nielegalnym tytoniem. Usłyszał zarzuty
Funkcjonariusze łódzkiej Krajowej Administracji Skarbowej zatrzymali 58-letniego mężczyznę, który wysyłał paczki z nielegalnym tytoniem. U zatrzymanego znaleziono 543 kg tytoniu, 1990 paczek papierosów i 100 l alkoholu nieznanego pochodzenia.
Kurier Polska Irlandia - profesjonalny transport paczek
Usługi kurierskie polegające na transporcie przesyłek między Polską a Irlandią cieszą się od lat wielką popularnością. Jeśli szukasz międzynarodowej firmy specjalizującej się w dostarczaniu paczek klientów indywidualnych, jak i firm, sprawdź naszą ofertę.
Nie tylko firmy kurierskie – gdzie znajdzie zatrudnienie agent celny?
Handel międzynarodowy z roku na rok obejmuje coraz więcej towarów. Aby transakcje mogły dochodzić do skutku, konieczne są nie tylko odpowiednie przepisy (i nierzadko traktaty handlowe między państwami), ale też osoby, które będą takie wymiany kontrolować. To główne zadanie agentów celnych. Czym dokładnie zajmują się osoby, zatrudnione w tym zawodzie, gdzie znajdą pracę oraz co trzeba zrobić, by zostać agentem celnym?
Tanie przesyłki kurierskie i brak etykiety wysyłkowej – jak to możliwe?
Prężny rozwój e-commerce sprawia, że możliwości korzystania z usług kurierskich są coraz lepiej dopasowane do potrzeb klientów. Dzięki temu nadawcy mogą cieszyć się szybkimi, wygodnymi i tanimi sposobami wysyłek. Ile kosztuje nadanie i jak je zlecić?
Jakie kwiaty powinny znaleźć się w wiązance na pogrzeb?
Wiązanki pogrzebowe to piękny zwyczaj, który praktykują rodzina oraz znajomi podczas smutnej uroczystości, jaką jest ostatnie pożegnanie bliskiej osoby. W ten sposób okazuje się zmarłemu szacunek, ale też wyraża wspomnienia czy wdzięczność. Wybór kwiatów to dla wielu osób jednak pewien problem, warto więc poznać najczęściej wybierane rodzaje do bukietów oraz wieńców.
Spieszył nam z pomocą, gdy było niebezpiecznie, z otuchą, gdy było ciężko
W 40. rocznica powstania wolnego związku zawodowego NSZZ "Solidarność", gościem poniedziałkowego programu "O tym się mówi" w Radiu Strefa FM był Jacky Challot, czyli francuski "Przyjaciel Solidarności" lub "Jacky do zadań specjalnych". Rozmówca Marcina Cecotki w latach 80-tych, jako młody francuski urzędnik zaryzykował własną wolność, aby nieść pomoc polskiemu podziemiu jako kurier w imię walki o prawa człowieka.
Ludzie z pierwszej linii frontu
W sytuacji nadzwyczajnej, w której trwamy od kilku tygodni, wszyscy doceniamy i podziwiamy pracę służb - lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, oni dbają o nasze zdrowie i ratują życie. Warto jednak również pamiętać o osobach, które wykonując swoją codzienną pracę również znalazły się na pierwszej linii frontu, a dzięki ich wysiłkom możemy jako społeczeństwo w miarę normalnie funkcjonować.
Pracownik firmy transportowej kradł przesyłki kurierskie
29-letni łodzianin kradł przesyłki kurierskie. Był kierowcą w firmie transportowej, która przewoziła paczki dla firmy kurierskiej z powiatu piotrkowskiego. Wartość strat to blisko 20 tysięcy złotych.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat