Artykuły do tagu: kara

Jakie są kluczowe różnice pomiędzy poszczególnymi typami karabińczyków?
Karabińczyki to elementy o bardzo szerokim zastosowaniu. Używa się ich przede wszystkim do łączenia lin – zarówno w żeglarstwie czy we wspinaczce, jak i w przemyśle. Do najważniejszych cech karabińczyka należą solidność, kształt i rodzaj zamka. Jakie produkty z tej kategorii są dostępne na rynku i jakie są pomiędzy nimi różnice? Sprawdź!
Pamiętaj o odśnieżaniu. Straż Miejska interweniuje
Ponad 40 interwencji w tym tygodniu odnotowali piotrkowscy strażnicy miejscy w sprawie zimowego utrzymania chodników. Właściciele budynków oraz administratorzy muszą wywiązywać się z obowiązku odśnieżania i usuwania śliskości. W innym przypadku grozi mandat, a nawet odpowiedzialność karna lub cywilna.
Trzy kolizje na S8 pod Piotrkowem [AKTUALIZACJA]
Do trzech niezależnych od siebie kolizji doszło około godziny 17:00 na trasie S8 pod Piotrkowem. Jezdnia w kierunku Wrocławia jest częściowo zablokowana. Na miejscu pracują służby, a udrożniony został lewy pas.
Piotrkowscy karatecy z medalami
Podopieczni UKS-u Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie rywalizowali w Otwartych Mistrzostwach Opolszczyzny w Karate Tradycyjnym Ronin Cup III Głuchołazy. Piotrkowscy karatecy wywalczyli 5 medali.
Miały być wakacje, a przez głupi żart są problemy
Nieprzemyślane zachowanie na katowickim lotnisku zakończyło się mandatem i niewpuszczeniem na pokład samolotu. 30-latek z Moszczenicy miał lecieć do Hurghady w Egipcie, jednak podczas odprawy biletowo-bagażowej, mężczyzna powiedział, że w bagażu ma... broń i noże.
Prokuratura zdecydowała. Jest postanowienie o przedstawieniu zarzutu
Piotrkowska prokuratura wydała postanowienie o przedstawieniu zarzutu kierowcy BMW w sprawie śmiertelnego wypadku na autostradzie A1 pod Piotrkowem. Niecałe dwa tygodnie temu zginęła tam trzyosobowa rodzina, w tym pięcioletnie dziecko.
W Moszczenicy na matach stanęli młodzi karatecy
W miniony weekend w Hali Sportowej im. Romana Kaźmierczaka w Moszczenicy odbył się jubileuszowy turniej Uczniowskiego Klubu Sportowego - Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim, który w tym roku świętuje dwudziestolecie istnienia.
Pożegnaliśmy Tomasza Kitowskiego
W środę, wczesnym popołudniem, w swoją ostatnią ziemską wędrówkę wyruszył Tomasz Kitowski, zapalony motocyklista i były zawodnik karate klubu Oyama Karate Washi
Wielkie sukcesy piotrkowskich karateków
Sukces Piotrkowskiego Klubu Oyama Karate 'Washi'. Za nami 28. Mistrzostwa Polski OYAMA PFK w Kumite. W Wieliczce wystartowało blisko 300 zawodniczek i zawodników z 34 klubów. Doskonale zaprezentowali się na nich przedstawiciele Oyama Karate 'Washi ' z Piotrkowa.
Wywalczył srebro w Mistrzostwach Polski!
Za nami Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym, które odbyły się w Wieliczce. Z UKS - Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim wystartowali: Mateusz Bińczyk, który uplasował się na piątej pozycji oraz Piotr Kotlicki także sklasyfikowany w pierwszej dziesiątce. Bardzo dobre starty odnotowali Maja Kuban, Bartosz Siwakowski oraz Tomasz Banaszczyk. Ukoronowaniem startu było jednak medalowe miejsce Kacpra Pawłowskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat