Artykuły do tagu: jedynka

Wiemy kto
Antoni Macierewicz będzie liderem list Prawa i Sprawiedliwości w okręgu 10 podczas zbliżających się wyborów parlamentarnych. Do urn pójdziemy w tym roku 15 października. To już piąty raz z rzędu, kiedy polityk urodzony w Warszawie jest "jedynką" w wyborach do sejmu na listach obejmujących obszar miast na prawach powiatu Piotrkowa Trybunalskiego i Skierniewic oraz powiatów: bełchatowskiego, opoczyńskiego, piotrkowskiego, radomszczańskiego, rawskiego, skierniewickiego i tomaszowskiego
Takiej decyzji dyrektora się nie spodziewali!
Na nietypowe uczczenie awansu Polaków do fazy pucharowej mistrzostw świata w piłce nożnej zdecydował się dyrektor piotrkowskiego TPS-u. Bogusław Łukaszewski, w związku z sukcesem naszych piłkarzy, ogłosił 1 grudnia dniem bez sprawdzianów, kartkówek, pytania przy tablicy - i co najważniejsze - bez ocen niedostatecznych.
Z powodu przedłużenia przez wykonawcę terminu budowy kanalizacji deszczowej w ulicach Gospodarczej i Żwirki w Piotrkowie Trybunalskim, objazd dla autobusów linii „1” obowiązywać będzie do 30 kwietnia.
20-latek jechał pod prąd krajową
Jechał "Gierkówką" pod prąd, nie pamiętał dlaczego jest tak daleko od domu. Policjanci z Radomska zatrzymali 20-letniego mieszkańca Piotrkowa, który poruszał się krajową jedynką nieprawidłowym pasem ruchu.
Były piosenki hiszpańskie, niemieckie, francuskie, węgierskie. Większość prezentacji była jednak w języku angielskim. Poziom XIV Międzygimnazjalnego Festiwalu Piosenki Europejskiej, który w piątek odbył się w piotrkowskim MOK, był dość wysoki.
Czternasta Eurojedynka przed nami
Po angielsku, hiszpańsku, francusku, nawet węgiersku – w tych językach będą śpiewać młodzi artyści – uczestnicy festiwalu Eurojedynka, który w piątek 12 maja odbędzie się w piotrkowskim MOK-u. Zmagania konkursowe ruszą o godz. 10.00.
Kolejna Eurojedynka za nami
W sali widowiskowej MOK w Piotrkowie odbyła się XIII edycja Międzygimnazjalnego Festiwalu Piosenki Europejskiej Eurojedynka 2016.
Kolejny wypadek na jedynce
Jedna osoba została ranna w wyniku wypadku do jakiego doszło na krajowej jedynce w kierunku na Łódź w piątek późnym popołudniem.
Na dziedzińcu MOK-u w Piotrkowie odbył się w piątek XII Międzygimnazjalny Festiwal Piosenki Europejskiej Eurojedynka 2015.
Gimnazjum nr 1 wraz z piotrkowskim MOK-iem organizuje 12. już edycję Międzygimnazjalnego Festiwalu Piosenki Europejskiej Eurojedynka.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat