Artykuły do tagu: diler

Diler wpadł na gorącym uczynku
Podczas sprzedaży narkotyków 20-latkowi wpadł o kilka lat starszy diler z Bełchatowa. Tamtejsi policjanci znaleźli i skonfiskowali ponad 60 gramów zakazanych substancji.
Policjanci zatrzymali 16-letniego dilera i dwoje innych nastolatków
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 17-latka i jego rok młodszą koleżankę za posiadanie środków odurzających. Późniejsze działania funkcjonariuszy doprowadziły do 16-latka trudniącego się sprzedażą zakazanych substancji. Młodzi mężczyźni usłyszeli już zarzuty, a dziewczyną zajmie się sąd rodzinny.
Policjanci przechwycili ponad 600 g narkotyków
Tomaszowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 36-letniego mężczyznę, który posiadał ponad 600 gramów środków psychoaktywnych. Badanie testerem narkotykowym wykazało, iż zabezpieczone środki to marihuana, mefedron, amfetamina i MDMA. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za który grozi kara nawet do 10 lat więzienia.
Policjanci z Piotrkowa zatrzymali dilera
Dzięki czujności piotrkowskich wywiadowców kolejne narkotyki nie trafią na rynek. 22-letni mężczyzna za posiadanie znacznych ilości środków odurzających i udostępnianie ich innej osobie, odpowie przed sądem.
Wpadł z narkotykami kradnąc... rękawiczki
37-letni mężczyzna został zatrzymany w jednym ze sklepów w Niewiadowie (pow. tomaszowski) po tym, gdy próbował ukraść rękawiczki. Podczas jego kontroli osobistej, policjanci znaleźli kilkadziesiąt torebek ze środkami odurzającymi. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.
Policjanci przez klienta dotarli do dilera
Policjanci Komisariatu Policji w Sulejowie współpracując z funkcjonariuszami z piotrkowskiej jednostki zatrzymali mężczyznę, przy którym znaleźli narkotyki. Dalsze śledztwo doprowadziło do ujęcia dilera niedozwolonych substancji. Pierwszy z zatrzymanych usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających. Wobec drugiego sąd zastosował tymczasowy areszt. Za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.
Dilerzy zatrzymani przez policję
Radomszczański sąd zastosował areszt wobec 26-letniego mieszkańca powiatu radomszczańskiego, który wprowadził do obrotu około 1,6 kilograma marihuany. Wobec drugiego podejrzanego został zastosowany policyjny dozór.
Narkotyki w centrum miasta, dilerzy w rękach policji
Piotrkowscy policjanci zatrzymali dilerów, którzy nielegalne środki odurzające sprzedawali w sklepie z zapachami do odświeżania powietrza.
Zatrzymani dilerzy narkotyków
Trzech mieszkańców powiatu piotrkowskiego w wieku 19, 20 i 21 lat usłyszało zarzuty posiadania i udzielania środków odurzających w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Sprzedawali narkotyki dzieciom
Grupę dilerów narkotykowych rozbiła piotrkowska policja. Pięć osób usłyszało już zarzuty posiadania i handlu narkotykami. Są wśród nich zarzuty sprzedaży środków odurzających dzieciom. Kolejne trzy osoby także mogą odpowiadać przed wymiarem sprawiedliwości.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat