Artykuły do tagu: dĽwig

Kolos okazał się niemal dwukrotnie za ciężki
Blisko 62 tony zamiast dopuszczalnych 32 ważył specjalistyczny pojazd - żuraw samochodowy, którego do kontroli zatrzymali funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego. Osie dĽwigu samojezdnego wywierały też za duże naciski na drogę. Nienormatywny pojazd poruszał się bez wymaganego zezwolenia, więc został skierowany na wyznaczony parking strzeżony.
Tragedia na Scaleniowej w Piotrkowie. Nie żyje młody mężczyzna
Do wypadku przy pracy doszło w sobotę (10.12.2022) przed południem na ul. Scaleniowej w Piotrkowie Trybunalskim. DĽwig hydrauliczny zahaczył tam o linie ¶redniego napięcia. Niestety wskutek zdarzenia, kierowca pojazdu, na którym był on umieszczony, zmarł.
DĽwigi i podno¶niki - podstawa współczesnego budownictwa
Dzisiejsze budownictwo rozwija się bardzo szybko dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszym specjalistom. Bardzo duży wpływ na rozwój branży maj± firmy, które podnosz± poziom swoich usług. Do podstawowych pojazdów i maszyn, bez których współczesne budownictwo nie mogłoby się rozwijać należ± dĽwigi i podno¶niki, które maj± swoje szerokie zastosowanie. Zapraszamy do przeczytania artykułu, z którego dowiesz się więcej o dĽwigach i podno¶nikach.
10.12.2020 16:26
O 9 ton za dużo
Przejazd dĽwigu, zamiast w miejscu docelowym, zakończył się na strzeżonym parkingu. Wszystko dlatego, że przekraczał on dopuszczaln± wagę o 9 ton, a kierowca nie posiadał stosownego zezwolenia.
Bez zezwolenia jechał DK 74. DĽwig ważył prawie 60 ton
Blisko 60 ton ważył dĽwig poruszaj±cy się po drodze krajowej 74 bez wymaganego zezwolenia na przejazd pojazdu nienormatywnego po drogach publicznych. Pojazd został skontrolowany przez funkcjonariuszy piotrkowskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
DĽwig przygniótł mężczyznę
Ramię wysięgnika hydraulicznego przygniotło pracownika wykonuj±cego prace serwisowe. Do wypadku doszło w jednym z zakładów przy ul. Sulejowskiej w Piotrkowie.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat