Artykuły do tagu: ciepło

Piotrków: Nowy prezes w MZGK
Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej w Piotrkowie doczekał się nowego prezesa. Decyzją Rady Nadzorczej spółki został nim Sylwester Łopatowski.
Czy w MZGK doszło do przestępstwa?
Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa w Miejskim Zakładzie Gospodarki Komunalnej wpłynęło do piotrkowskiej prokuratury. Jak nieoficjalnie dowiedział się “TT”, sprawa dotyczyć ma działania największego udziałowca, jakim jest gmina, na szkodę spółki, co w konsekwencji może doprowadzić do jej trudnej sytuacji finansowej, a w dalszej przyszłości do likwidacji.
Kaloryfery w domach mieszkańców Piotrkowa, do których ciepło dostarczane jest z miejskiej sieci, będą cały czas gorące, chyba że...
W związku z niezbyt wysokimi temperaturami prawie wszyscy zarządcy zdecydowali o dostarczaniu ciepła do mieszkań.
W ostatnich dniach temperatura wieczorami, nocą i rano, oscyluje w okolicach 10 stopni.
Znamy już terminy remontu miejskiej sieci ciepłowniczej. W tym roku przerwy w dostawie ciepłej wody potrwają od 5 do 18 lipca - informuje Włodzimierz Rózga, dyrektor techniczny spółki MZGK.
28.05.2010 11:20
Zimny kraj, zimny maj
Dzień za dniem pada deszcz, Słońce śpi, nie ma cię, Jest mi bardzo, bardzo źle. Zimny kraj, zimny maj. Śpiewała Kora Jackowska, nie przeczuwając chyba, że w maju 2010 roku będzie tak zimno i deszczowo.
Prezes MZGK: Grozi nam katastrofa
Do kolejnego okresu zimowego pozostało nieco ponad pół roku. W tym czasie trzeba wyremontować miejską sieć ciepłowniczą. Jeśli tego nie zrobimy, grozi nam katastrofa - twierdzi prezes MZGK - Andrzej Pol.
Część mieszkańców Bełchatowa pozbawionych jest ogrzewania. Ciągle trwają prace, zmierzające do usunięcia awarii sieci ciepłowniczej na osiedlu Przytorze, przy ulicy Gombrowicza.
Czy Piotrków będzie pobierał ciepło z Bełchatowa?
Czy w przyszłości możliwe jest by nasze miasto pozyskiwało ciepło z innych źródeł niż piotrkowski MZGK ? Okazuje się, że tak. Już w 2003 roku były takie plany. Próbował zrealizować je ówczesny prezydent Waldemar Matusewicz.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat