Advertisement

Artykuły do tagu: burza

- Mieliśmy wiele interwencji spowodowanych wczorajszą nawałnicą, ale można powiedzieć, że wichura oszczędziła województwo łódzkie. Nikt nie ucierpiał, odnotowaliśmy jedynie straty materialne - powiedział młodszy brygadier Jacek Szeligowski, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Straży Pożarnej w Łodzi.
Osiedle Piastowskie: awaria usunięta
Od rana trwało usuwanie skutków wczorajszej nawałnicy jaka przeszła nad Piotrkowem około godziny 16-stej. Mieszkańcy kilku bloków na osiedlu Piastowskie pozbawieni byli prądu prawie 24 godziny.
Bilans poniedziałkowej burzy
Powyrywane drzewa, złamany słup energetyczny, pozrywane linie średniego napięcia, pozrywane dachy, leżące na jezdniach konary to bilans nawałnicy jaka przeszła nad Piotrkowem około 16-tej. Największe wyładowania atmosferyczne były w okolicy Hali Targowej.
Burza: Zalane ulice, powalone drzewa
Po wczorajszej burzy, która przyniosła intensywne opady deszczu piotrkowscy strażacy interweniowali kilkanaście razy.
12 razy interweniowała piotrkowska Straż Pożarna podczas niedzielnej burzy.
Uszkodzone budynki mieszkalne i gospodarcze, liczne zniszczenia w lasach - to powody, które zaważyły na decyzji władz gminy Rozprza, aby wystąpić do wojewody łódzkiego z prośbą o uznanie poszkodowanych terenów za dotknięte klęską żywiołową.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat