Advertisement

Artykuły do tagu: burza

Dziś w regionie możliwe trąby powietrzne
Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega - dzisiaj przez nasz region przejdą burze. Może silnie wiać. Spodziewane są też opady gradu.
Lokalne podtopienia, cztery pożary, które wybuchły w wyniku wyładowań atmosferycznych, zaangażowanych w działania ponad 160 strażaków zawodowych i ochotników.
Kierowcy podróżujący krajową „ósemką” z Piotrkowa Trybunalskiego w kierunku Warszawy, muszą korzystać z objazdu przez Skierniewice.
Piotrków: Komin spadł z dachu na ulicę Niecałą
Konstrukcja jednego z kominów przy ul. Niecałej prawdopodobnie nie wytrzymała po wczorajszej burzy i runęła na środek jezdni.
Większość z nas podczas burzowej pogody chowa się w domu, zamyka okna i wyłącza wszystkie urządzenia elektryczne. Ale nie Łukasz Gorzelski.
Piotrków: Duże zniszczenia po burzy
Powyrywane gałęzie, połamane drzewa, zerwanie linie elektryczne - wczorajsza burza, dała się mieszkańcom we znaki.
Osoby poszkodowane w wyniku tegorocznej wichury w gminie Gorzkowice otrzymają kolejne pieniądze. Podczas niedawnej sesji Rady Gminy radni zdecydowali o wprowadzeniu do budżetu gminy pieniędzy pochodzących od innych samorządów. Łącznie jest to kwota 82 tys. złotych.
Gorzkowice: Ludzie ubezpieczają się od wichur
Z powszechną opinią, że "Polak przed szkodą i po szkodzie głupi" zrywa gmina Gorzkowice. Po ubiegłorocznej tragedii, kiedy w sierpniu trąba powietrzna zniszczyła setki domostw i gospodarstw, wielu myślało, że to się już nie powtórzy. Nawałnica, która w lipcu tego roku przeszła nad gminą, sprawiła, że do władz samorządowych i mieszkańców dotarło, że muszą być zabezpieczeni i przygotowani na kataklizm.
Gorzkowice znów ucierpiały
Po nocnej nawałnicy, która przeszła nad woj. łódzkim znów najbardziej ucierpiały Gorzkowice. Rok temu (15.08.08) w gminie szalała trąba powietrzna.
Zalane gospodarstwa i pola, od wody pękają już budynki gospodarcze, a przez oborę i podwórze płynie "rzeczka" z deszczówki - z takimi problemami po ostatnich opadach muszą borykać się mieszkańcy ulicy Brzeźnickiej i Wiatracznej w Piotrkowie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat