Advertisement

Artykuły do tagu: aleje

Naprawa jeszcze trwa. Zamknięte al. 3-go Maja
Awaria magistrali w alei 3-go Maja w Piotrkowie nie została jeszcze usunięta. Przy pękniętej rurze wciąż znajdują się pracownicy, a droga na tym fragmencie jest zamknięta dla ruchu.
Groźne zderzenie na Sikorskiego w Piotrkowie
Około godziny 11 doszło w Piotrkowie do groźne wyglądającego wypadku. Dwa samochody osobowe zderzyły się na al. Sikorskiego.
Groźne zderzenie w Piotrkowie
W poniedziałek w godzinach porannych na skrzyżowaniu Alei Sikorskiego i Concordii doszło do zderzenia dwóch samochodów.
Zmiany w ruchu przy A1 (AKTUALIZACJA)
W poniedziałek po południu drogowcy zmienili organizację ruchu na zjeździe z tymczasowego ronda na A1 w stronę Bełchatowa. Także wjazd od strony Bełchatowa na autostradę przebiega już inaczej.
Kolizja w Al. Sikorskiego w Piotrkowie
Zderzyły się dwa samochody - osobowy i dostawczy. Do zdarzenia doszło w piątek (08.05) po południu w Alejach Sikorskiego na wysokości marketu Aldi. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Dwoma pasami w stronę ronda Solidarności
Na kolejnym piotrkowskim skrzyżowaniu zmieniła się organizacja ruchu. Chodzi o zbieg Al. Armii Krajowej z ul. Wojska Polskiego. Od teraz, jadąc Alejami, można z dwóch pasów jechać prosto w stronę ronda Solidarności.
Piotrków: 13-latek potrącony na pasach
Kolejne potrącenie tego samego dnia. Tym razem starszy mężczyzna potrącił 13-latka.
01.09.2011 09:30
Piotrkowskie aleje
W Piotrkowie Trybunalskim mamy 5 ulic, w nazwie których występuje słowo aleja bądź aleje. Niestety, mieszkańcy miasta mogą nie wiedzieć, jak się naprawdę nazywają te ulice, skoro nawet Urząd Miasta tego nie ogarnia.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat