Artykuły do tagu: Ws

Remontują Zamek Królewski w Piotrkowie
Rozpoczęła się modernizacja Zamku Królewskiego, wykonywana w ramach drugiego etapu projektu Trakt Wielu Kultur.
Nie ma pieniędzy na doświetlenie Sulejowskiej
Końcowy fragment ulicy Sulejowskiej w Piotrkowie pozostanie bez oświetlenia.
Za mało miejsca na plac zabaw dla dzieci?
Za mało miejsca na plac zabaw na Skwerze Nauczycieli Tajnego Nauczania w Piotrkowie - uważa Marek Krawczyński - pełnomocnik prezydenta miasta ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Zdrowia i Pomocy Społecznej.
Czy w Piotrkowie powstanie
"Szpilkostrada" wzorowana na tej, która powstaje we Wrocławiu - takie rozwiązanie widziałaby radna Jadwiga Wójcik, np. na modernizowanej w ramach Traktu Wielu Kultur ulicy Starowarszawskiej w Piotrkowie.
Piotrkowskie Towarzystwo Fotograficzne "Fcztery" serdecznie zaprasza na wystawę pod tytułem "Nie można nie kochać….." autorstwa Tomasza Lenarczyka. Wernisaż wystawy odbędzie się 14 lutego o godz. 18.00 w ,,Galeria Słonecznej” przy Wyższej Szkole Handlowej. Wystawę uświetni koncert Zespołu ,,Bez nut”.
Świerczowska i Świerczów wreszcie z komunikacją miejską
Zmiany w komunikacji miejskiej. Prywatni przewoźnicy rezygnują z obsługi kolejnych tras w mieście. Pojawia się więc problem, jak dojechać do pracy czy do szkoły. Piotrkowski MZK wyjścia nie ma i lukę wypełnić musi. Emzetki jeżdżą już na Michałowską, a od lutego dojeżdżać będą też na Świerczowską, Świerczów i Małopolską.
Ola Nowakowska mistrzynią Polski!
Niesamowita informacja dotarła do nas ze Spały. Niespełna 16-letnia piotrkowianka Ola Nowakowska (KS Polanik Piotrków) została halową mistrzynią Polski juniorek młodszych w skoku wzwyż. To drugi medal MP wywalczony przez tą zawodniczkę w odstępie zaledwie kilku miesięcy.
Piotrków: Potrącony pijany pieszy
Z ogólnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala 73-letni pieszy, którego potrącił kierowca fiata uno.
TIR przewrócił się na S8
Na S8, dokładnie w miejscowości Wólka Jagielczyńska (powiat tomaszowski) ok. godz. 8.15 przewrócił się TIR.
Nowy zawodnik w Piotrkowianinie
Piotrkowianin ma nowego zawodnika. Jest nim 30-letni Paweł Stołowski, który w poprzednim sezonie reprezentował barwy Czuwaju Przemyśl. Stołowski był jednym z najlepszych ligowych snajperów.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat