Artykuły do tagu: Szklarska

Ulica Szklarska doczekała się remontu
Sukcesywnie trwają naprawy piotrkowskich ulic po tegorocznej zimie. Drogowcy cały czas pracują nad poprawą bezpieczeństwa likwidując pojedyncze ubytki w jezdniach, ale także wykonując większe prace naprawcze, jak na ulicy Szklarskiej.
Rozsypany gruz na ulicy Szklarskiej
Piotrkowianie skarżą się na problem rozsypanego gruzu, który zalega na ulicy Szklarskiej. Dodatkowo, doprowadziło to do uszkodzenia ogrodzenia, które może stwarzać zagrożenia dla przechodniów.
Szklarska do naprawy. Inwestycji na razie nie będzie
Czytelnik portalu epiotrkow.pl zwrócił nam uwagę na fatalny stan ulicy Szklarskiej. Niestety na razie gruntownej modernizacji nie będzie – informuje magistrat.
Można wyczesać psa, można pasać krowy...
Mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego apeluje, aby władze miasta zajęły się ulicą Szklarską. Z pewnością wielu z nas nawet nie wie o jej istnieniu. Otóż Szklarska to droga prostopadła do ulicy Niskiej, przy której zlokalizowane są zakłady Haeringa.
Piotrków: Oddział poczty zmienia lokalizację
Od 23 marca oddział Poczty Polskiej Nr 8 w Piotrkowie mieszczący się przy ulicy Belzackiej będzie już nieczynny. Podjęto decyzję, że zostanie przeniesiony do budynku przy ulicy Szklarskiej 7/9 (w pobliżu siedziby Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej).
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat