Advertisement

Artykuły do tagu: Starostwo

Czy zakup sprawnego samochodu może być początkiem kłopotów? Okazuje się, że tak, przynajmniej dla jednego ze słuchaczy Radia Strefa FM. Pan Robert zakupił niesprowadzany pojazd kilka miesięcy temu w jednym z poznańskich autokomisów. Pomimo, że auto jest sprawne nie może nim jeździć...bo Starostwo Powiatowe w Piotrkowie odmawia rejestracji.
Piotrków: Urząd za usługi ksero paragonu nie daje
Drobniaki dla urzędników z wydziału geodezji i kartografii Starostwa Powiatowego w Piotrkowie to nie pieniądze? - dziwi się mieszkaniec powiatu piotrkowskiego zdumiony faktem, że za wykonanie kserokopii dokumentu urzędnicy pobrali od niego 40 groszy, ale odmówili wydania pokwitowania.
Dobiegły końca prace adaptacyjne w budynku przy ulicy Sienkiewicza 16a, gdzie już niedługo przeprowadzą się pracownicy dwóch wydziałów Starostwa Powiatowego w Piotrkowie. Remont sali narad oraz stołówki trwał ponad trzy miesiące. Interesanci w nowej siedzibie będą przyjmowani prawdopodobnie na początku lipca.
Najpiękniejsze Palmy i Stoły Wielkanocne
Ser opiekany, różnorodne pasztety i jajka podane na setki sposobów – w Gimnazjum w Rozprzy po raz piąty Starostwo Powiatowe w Piotrkowie zorganizowało Przegląd Palm i Stołów Wielkanocnych. Za najpiękniejszą palmę wielkanocną jury przeglądu postanowiło przyznać nagrodę specjalną uczniom Zespołu Szkół Rolniczych w Czarnocinie.
Przegląd Palm i Stołów Wielkanocnych
10 zgłoszeń wpłynęło do Biura Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Piotrkowie, które jest organizatorem kolejnego Przeglądu Palm i Stołów Wielkanocnych.
Starosta piotrkowski złożył oświadczenie
- Zgodnie z ustawą lustracyjną podpisałem w lutym 2007 roku oświadczenie, że nie pracowałem, nie pełniłem oraz nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem Organów Bezpieczeństwa - powiedział na konferencji prasowej starosta piotrkowski Stanisław Cubała.
Starosta piotrkowski był współpracownikiem SB?
Biuro lustracyjne Instytutu Pamięci Narodowej uzupełniło wczoraj katalogi o 3380 osób. Wśród osób publicznych znalazł się starosta piotrkowski Stanisław Cubała. W informacjach zawartych w dokumentach organów bezpieczeństwa można przeczytać, że Cubała zarejestrowany został w 1986 roku jako Tajny Współpracownik o pseudonimie "Okrza".
Droga Bilska Wola (gmina Sulejów) - Jeżów (gm. Wola Krzysztoporska), która na odcinku pięciu kilometrów jest jeszcze drogą gruntową, zyska nową nawierzchnię.
Statuetki i tytuły "Zasłużony dla powiatu piotrkowskiego", nadawane przez władze powiatu, wręczono podczas gali zorganizowanej w MOK przez piotrkowskie starostwo. Okazją była 10. rocznica utworzenia powiatu.
Dziesiątą rocznicę funkcjonowania samorządu powiatowego obchodzić będzie w listopadzie rada naszego powiatu. Co przez dekadę udało się zrobić, a gdzie poniesiono porażki?
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat