Advertisement

Artykuły do tagu: Skierniewice

Obcokrajowcy kradli, ale wpadli
Wspólne działania łódzkich, bełchatowskich i skierniewickich policjantów doprowadziły do zatrzymania trzech mężczyzn podejrzanych o kradzieże z włamaniem do mieszkań. Łupem włamywaczy między innymi padł sprzęt elektroniczny oraz biżuteria i pieniądze. Podejrzani usłyszeli już zarzuty.
Ranne myszołowy w Osadzie Leśnej
Dwa ranne myszołowy trafiły do Leśnej Osady Edukacyjnej w Kole z powiatów opoczyńskiego i skierniewickiego. Zwierzęta zostały już poddane pierwszym zabiegom, które mają pomóc im w dojściu do pełnej sprawności. Pierwszy z nich najpewniej został zaatakowany przez innego drapieżnika, a drugiego potrącił samochód.
Wielkie piłkarskie emocje w Piotrkowie. Unia Skierniewice z Pucharem Polski
Dopiero rzuty karne wyłoniły zwycięzcę rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim. W finale rozgrywanym na stadionie Concordii stanęły naprzeciw siebie zespoły Lechii Tomaszów Mazowiecki oraz Unii Skierniewice.
Na Rynek Trybunalski przyjadą goście ze Skierniewic
Już w najbliższy piątek na Rynku Trybunalskim pojawią się goście ze Skierniewic. Wszystko to w ramach akcji promocyjnej 39. edycji Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw. Piotrków to kolejny przystanek mobilnego busa, który odwiedza ponad 20 miast w regionie.
Kradli w autobusie. Usłyszeli zarzuty
Trzech kieszonkowców usłyszało zarzuty kradzieży portfela. Do zdarzenia doszło w autobusie. Sprawców na przystanku rozpoznali sprawdzający okolicę policjanci. Okazało się, że złodzieje z Piotrkowie mieli też gościnne występy w Skierniewicach.
Nakłaniali kobiety do prostytucji. 9 osób zatrzymanych
Dziewięć osób z terenu Tomaszowa Mazowieckiego i okolic, które nakłaniały kobiety do prostytucji, zatrzymali policjanci ze Skierniewic wspólnie z funkcjonariuszami z Komendy Wojewódzkiej w Łodzi (przy wsparciu Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Łodzi).
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat