Advertisement

Artykuły do tagu: Rower Miejski

Startuje sezon roweru miejskiego
W najbliższą sobotę, tj. 1 kwietnia rozpoczyna się kolejny sezon Piotrkowskiego Roweru Miejskiego. Od tego roku nie brakuje nowości w funkcjonowaniu systemu.
Dziś darmowe
Dziś (22 września) z okazji Europejskiego Dnia Bez Samochodu w Piotrkowie można za darmo jeździć autobusami MZK oraz rowerami miejskim.
Mniej miejskich rowerów. A to przez... hulajnogi
Wiele wskazuje na to, że przez dwa kolejne lata będzie w Piotrkowie będzie można korzystać z roweru miejskiego. Czekają nas jednak ograniczenia. Będzie mniej stacji oraz mniej rowerów.
Rower miejski zostanie w Piotrkowie?
W tym roku kończy się umowa na prowadzenie systemu Piotrkowskiego Roweru Miejskiego. Wszystko wskazuje na to, że miejskie rowery z nami zostaną. Czeka nas jednak sporo zmian.
Piotrkowski Rower Miejski wróci wiosną
Kolejny sezon Piotrkowskiego Roweru Miejskiego już za nami. Jednoślady można było wypożyczać do końca października. W minionym już sezonie wypożyczano je znacznie częściej niż przed rokiem. Popularne były także rowery dwuosobowe, czyli tandemy.
Wystartował rower miejski
W czwartek 1 kwietnia rozpoczął się kolejny sezon roweru miejskiego. Do dyspozycji piotrkowian jest 80 rowerów rozmieszczonych na dziewięciu stacjach.
Rowery miejskie wracają na ulice Piotrkowa
1 kwietnia rozpoczyna się kolejny sezon piotrkowskiego roweru miejskiego. Do dyspozycji piotrkowian będzie 80 rowerów rozmieszczonych na dziesięciu stacjach. Z miejskich jednośladów będziemy mogli korzystać do 31 października.
Rowerem miejskim pojedziesz za darmo
W Piotrkowie Trybunalskim będzie obchodzony dzień bez samochodu. We wtorek (22 września) wszyscy, którzy korzystają z Piotrkowskiego Roweru Miejskiego, pierwszą godziną jazdy będą mogli cieszyć się za darmo.
Rowery miejskie w Piotrkowie dopiero od 1 czerwca?
Piotrkowski Rower Miejski miał wystartować 1 kwietnia, ale epidemia zmusiła urzędników do przeniesienia inauguracji na 1 maja. Tego terminu również nie udało się dotrzymać, cały czas obowiązywały bowiem rządowe obostrzenia, które zabraniały funkcjonowania publicznych wypożyczalni. Niewykluczone, że na miejskich jednośladach pojeździmy dopiero od 1 czerwca.
Piotrków na 37. miejscu Rankingu Systemów Rowerów Miejskich
Piotrkowski Rower Miejski znalazł się na 37. pozycji w zestawieniu przygotowanym przez portal centrumrowerowe.pl. Analitycy, którzy przygotowali ranking, wzięli pod uwagę systemy rowerów w 53 miastach.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat