Advertisement

Artykuły do tagu: Reymonta

Remontują Reymonta. Powstaną miejsca parkingowe?
Kilkanaście dni temu rozpoczął się remont ul. Reymonta w Piotrkowie. Jeden z naszych czytelników dopytuje, czy w zakresie inwestycji jest także budowa miejsc parkingowych?
23.02.2023 11:54
Uwaga! zamkną ulicę
Korzystna aura sprzyja pracom drogowym. Od jakiegoś czasu mieszkańcy mogą spotkać przedstawicieli Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Mostowych w Al. Kopernika. Wkrótce kolejne roboty rozpoczną się na innej drodze, zlokalizowanej nieopodal. Chodzi o ul. Reymonta, przez którą na czas prac przejazd będzie zamknięty dla ruchu.
Rusza przebudowa ul. Reymonta w Wolborzu
W Wolborzu rusza ważna inwestycja w bezpieczeństwo drogowe. Przebudowany zostanie łuk drogi w ul. Reymonta, na którym dochodziło do wypadków.
Inauguracja Wojewódzkich Obchodów Roku Reymonta
W ostatnią niedzielę goście Manufaktury mieli szansę cofnąć się w czasie, a wszystko to za sprawą inauguracji Wojewódzkich Obchodów Roku Władysława Reymonta z okazji przypadającej w roku 2017 rocznicy 150 urodzin pisarza przez lata związanego z ziemią łódzką. Na rynku Manufaktury pojawili się pracownicy Łódzkiego Domu Kultury w strojach z „Ziemi obiecanej” i zachęcali odwiedzających centrum do wspólnej zabawy.
12.05.2017 10:14
Będą czytać Reymonta
W najbliższy weekend (13-14 maja) w Łódzkim Domu Kultury i w Manufakturze odbędzie się  szereg wydarzeń związanych z obchodami Roku Reymonta.
03.07.2016 14:18
Dla kogo te mieszkania?
Nowe bloki, ba, nawet osiedla wyrastają w Piotrkowie jak grzyby po deszczu. Przykładem choćby Zielona Aleja przy Broniewskiego, Klonowa Dolina przy Wierzejskiej czy Reymonta Park przy ul. Reymonta. Pytanie tylko, kto będzie tam mieszkał, skoro mieszkańców wciąż ubywa.
1 czerwca od rana do godziny 14.00 ulica Reymonta (odcinek od Jagiellońskiej do Żeromskiego) w Piotrkowie będzie zamknięta dla ruchu.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat