Advertisement

Artykuły do tagu: PZPS

Sulejowskie plaże ugoszczą najlepszych siatkarzy
Już w piątek (17.06.2022) w Sulejowie rozpocznie się inauguracyjny turniej z cyklu Orlen Beach Volley Tour 2022, który będzie pierwszą odsłoną tegorocznych eliminacji do finału mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn. Przedstawiciele Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz głównego sponsora przyznali organizację czterem miastom, trzy pozostałe turnieje odbędą się w Starych Jabłonkach, Przysusze i Kołobrzegu. Najlepsi zawodnicy i zawodniczki będą rywalizować w naszym mieście od 17 do 19 czerwca. Wstęp na turniej będzie bezpłatny.
W Sulejowie trwają mistrzostwa kraju w siatkówce plażowej
Kilkudziesięciu młodych zawodników, reprezentujących 29 drużyn z całej Polski, walczy o medale podczas finałów Mistrzostw Polski Młodzików w Siatkówce Plażowej, które w środę (21 lipca) rozpoczęły się na terenie sulejowskiego kompleksu sportów plażowych. Na oficjalną imprezę Polskiego Związku Piłki Siatkowej przyjechali najlepsi młodzicy w naszym kraju, wyłonieni wcześniej podczas emocjonujących eliminacji. Mistrzów Polski poznamy w piątek.
Kolejna siatkarska klasa w Sulejowie
Od września w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie funkcjonują dwie klasy mistrzostwa sportowego - 4A i 4C. Specjalizacja klasy to siatkówka plażowa. W poniedziałek odbyło się uroczyste ślubowanie młodych adeptów plażówki, a samo wydarzenie określono jako "nową, piękną kartę w historii szkoły".
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat