Advertisement

Artykuły do tagu: Bujniczki

Świętowali 20-lecie i zmagali się na murawie
Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią odbył się XIV Turniej Piłki Nożnej o "Puchar Wójta Gminy Gorzkowice". Oficjalnego otwarcia dokonał osobiście wójt Alojzy Włodarczyk, który życzył wszystkim uczestnikom dobrej zabawy, udanych akcji i pięknych goli.
Dachował, po czym uciekł z dzieckiem do lasu. Był pijany
Do tego groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w noworoczną środę, około godziny 15.50 w miejscowości Bujniczki, w gminie Gorzkowice. 37-letni mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, a ten wypadł z drogi i dachował. Kierowca wraz z podróżującym z nim 12-letnim chłopcem uciekł do lasu. Okazało się, że miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.
Skandal w Bujniczkach: groził sędziemu śmiercią
Podczas spotkania piotrkowskiej klasy A (grupa II) pomiędzy Motorem Bujniczki i LKS Wola Krzysztoporska, jeden zawodników opluł sędziego asystenta, groził mu również śmiercią.


Nowo wyremontowana sala OSP i teren wokół niej to kolejna inwestycja, którą udało się doprowadzić do końca w gminie Gorzkowice.
Bujniczki zyskały nowy obiekt kulturowy. Kolejna inwestycja na terenie gminy Gorzkowice za kilka dni zostanie oddana mieszkańcom do użytku.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat