Advertisement

Artykuły do tagu: Bawełniana

10.11.2023 07:26
Nielegalny proceder?
Czy ptasia grypa, która na początku października wystąpiła na terenie gminy Wolbórz, uderza w hodowców gołębi z naszego regionu? Do radia Strefa FM zgłosił się słuchacz, który jest pasjonatem gołębi. Pytał, jak długo rynek przy ul. Bawełnianej w Piotrkowie pozostanie dla nich zamknięty. Jak się okazuje, sprawa ma drugie dno.
Groźnie na Bawełnianej. Jedna osoba trafiła do szpitala
Do zderzenia dwóch aut osobowych doszło na skrzyżowaniu ulic Bawełnianej z Dzieci Polskich w Piotrkowie. Do szpitala przetransportowano jedną osobę.
Złodzieje grasują na osiedlu Sulejowska
Do dwóch włamań do domów doszło w listopadzie na osiedlu Sulejowska. Policjanci potwierdzają, że otrzymali zgłoszenia dotyczące kradzieży w domach przy ul. Bawełnianej i Różanej.
Czy miejskie targowisko przy ulicy Bawełnianej w Piotrkowie zostanie zlikwidowane?
Takie informacje zaczęły ostatnio krążyć w przestrzeni publicznej. Ten temat poruszył także jeden ze słuchaczy Radia STREFA FM.
Czy targowisko przy Bawełnianej przetrwa? (ZDJĘCIA)
Ruch jest całkiem spory, ale handlujący i tak obawiają się, że w najbliższym czasie może się to zmienić. Czy jedyne targowisko z żywymi zwierzętami zniknie z mapy Piotrkowa?
Gdzie są właściciele zrujnowanej posesji?
Budynek jest zrujnowany, wszędzie pełno śmieci, w dodatku w ruinach często przebywają osoby bezdomne. Przedstawicielka Rady Osiedla Krakowskie Przedmieście – Sulejowska Aleksandra Rozpędek już we wrześniu prosiła Straż Miejską o pomoc. - Proszę o systematyczny dozór posesji. Jest to opuszczony zaśmiecony dom, gdzie często przesiadują osoby pijące alkohol i awanturujące się – pisała piotrkowianka.
Znów zmiana organizacji ruchu na Bawełnianej
Kolejna zmiana organizacji ruchu na Bawełnianej w Piotrkowie. Ulica ta znów będzie główna (tzn. z pierwszeństwem), a uliczki dochodzące do niej będą drogami podporządkowanymi.
Błoto, ogromne dziury w nawierzchni pełne wody, koleiny, brak toalet i wydzielonych stanowisk dla handlujących. To obraz piotrkowskiego targowiska dla rolników przy ulicy Bawełnianej. Handlarze są bezradni wobec fatalnych warunków na placu. Przez stan targowiska sprzedawcy rolni mniej zarabiają, a. wnosić opłaty muszą.
Mieszkańcy ul. Bawełnianej i kilku przyległych, prowadzących do ul. Sulejowskiej, w akcie desperacji wyszli wczoraj na drogę, chcąc nie dopuścić do przejazdu ciężarówek. Chcieli w ten sposób zaprotestować przeciw firmie, która od kilku lat wozi przed ich domami kruszywo drogowe ciężkimi autami.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat