Advertisement

WOŚP-owych atrakcji moc w galerii Focus Mall (ZDJĘCIA)

ePiotrkow Niedziela, 29 stycznia 20231
To właśnie tam swoją siedzibę ma piotrkowski sztab 4615. W galerii zgromadziło się wiele osób, które chętnie dorzucały swój przysłowiowy grosik do puszek.

Ładuję galerię...

Jest rewelacyjnie. Jestem zaskoczona ilością osób, tymi uśmiechami. Licytowane są przedmioty za bardzo duże pieniądze. To m.in. wspaniałe obrazy, rękodzieło i mnóstwo przedmiotów podpisanych przez Jurka Owsiaka - relacjonuje Małgorzata Pingot, szefowa sztabu.

Na specjalnie przygotowanej scenie można było podziwiać występy zarówno dzieci jak i dorosłych. Prezentowały się m.in. Grupa taneczna FOX, Szkoła tańca ARTIA, Piotrkowska Fundacja Talentów, Simare czy Centrum Tańca Zbigniew Bujakowski. Było również ludowo za sprawą występów "Piotrkowian" oraz "Grabiczan". Gwiazdą wieczoru natomiast był zespół Bielas i Marynarze Łodzi.

Nie przepadam za określeniem "gwiazda". Za to super, że jest Jurek Owsiak i super że jesteśmy w Piotrkowie, bo to bardzo duże święto, dziś 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Piosenki Marynarzy są o radości i o miłości. Nie są to szanty, ale oby ta orkiestra istniała do końca świata i o jeden dzień dłużej, jak to mawia Jurek Owsiak - mówi lider zespołu.

W galerii Focus Mall zlokalizowanych zostało wiele stoisk m.in. z rękodziełem, ciastami, obrazami czy motoryzacyjnych. W akcję włączyły się Stowarzyszenie Operatywni, Gremium Black Hole, Stowarzyszenie Pałacyk, Stowarzyszenie "Mam Sąsiada" oraz WOPR.

Staramy się przyciągnąć do naszego stoiska jak największą liczbę osób, które chcą wesprzeć WOŚP. Wystawiamy sprzęt. Dodatkowo można co roku licytować voucher, uprawniający do przebywania z ratownikami i naszym psem ratowniczym na Zalewie Sulejowskim - mówi Janusz Ciechanowski, prezes Rejonowego WOPR-u w Piotrkowie.

Nie zabrakło oczywiście malowania twarzy oraz plecenia warkoczyków.

 

W licytacjach można wziąć udział jeszcze do godz. 20.00.

 


Zainteresował temat?

3

4


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Bezszelestni ~Bezszelestni (Gość)29.01.2023 23:01

Brawo dla EV Klub Polska

10


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat