Advertisement

VI Piotrkowskie Biennale Sztuki w relacjach uczestników

ePiotrkow Czwartek, 02 grudnia 202110190
ODA zaprasza do udziału w konkursie na najciekawszą relację z wystawy finałowej VI Piotrkowskiego Biennale Sztuki, którą można zwiedzać w obu siedzibach ośrodka. Część prac znajdziecie przy ul. Sieradzkiej, a pozostałe obejrzycie w budynku przy ul. Dąbrowskiego.
październikowy wernisaż wystawy | fot. ODA październikowy wernisaż wystawy | fot. ODA

 

VI Piotrkowskie Biennale Sztuki cieszyło się olbrzymim zainteresowaniem. Wzięło w nim udział blisko 500 autorów, którzy zgłosili łącznie 903 prace. Do II etapu konkursu zakwalifikowano 67 prac, najlepsze z nich nagrodzono.

Wystawę pokonkursową można zwiedzać jeszcze do 29 grudnia w obu galeriach Ośrodka Dziań Artystycznych, który zaprasza także do dzielenia się wrażeniami po obejrzeniu różnych wizji „Powrotu z gwiazd”.

Podzielcie się waszymi wrażeniami z wystawy w dowolnej formie. Może być to opis tekstowy, recenzja, fotorelacja lub relacja wideo. O wyborze najlepszych prac zadecydują zarówno zawartość merytoryczna, jak i oryginalność ujęcia tematu, ogólna estetyka pracy oraz kreatywność – wyjaśnia Andrzej Hoffman, dyrektor ODA.

Na autorów najciekawszych prac, czekają atrakcyjne nagrody. ODA przyzna je w dwóch kategoriach - młodzież w wieku 15-19 lat oraz kategoria open dla osób dorosłych.

 

- Prosimy, aby zgłoszenia przesyłać do 22 grudnia, a laureatów konkursu ogłosimy 29 grudnia, czyli podczas finisażu wystawy – dodaje Andrzej Hoffman.


Regulamin i karty zgłoszeń dostępne są na stronie internetowej organizatora www.odaart.pl.

 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat