Advertisement

Prace wkraczają w kolejną fazę

ePiotrkow Piątek, 17 marca 202312
Rozpoczął się kolejny etap trwającej od połowy stycznia kompleksowej termomodernizacji budynków Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim. Trwają końcowe prace związane z ocieplaniem i izolacją fundamentów oraz dachów, teraz przyszedł czas na ocieplanie ścian zewnętrznych oraz wymianę stolarki okiennej.

Ładuję galerię...

Inwestycja jest ogromna, o czym świadczy fakt, że wymianie na nowe podlega ponad 1.000 okien.

Przypomnę, że termomodernizacja obejmuje 4 budynki szpitalne: budynek przychodni od strony ul. Wolborskiej, budynek główny szpitala oraz dwa pawilony: okulistyczny oraz gastroenterologiczny. Modernizujemy z myślą o naszych Pacjentach. Inwestycja ma zakończyć się w tym roku - mówi Bartłomiej Kaźmierczak, rzecznik prasowy placówki.

 

W związku z trwającymi na terenie szpitala pracami budowlanymi, jego pracownicy apelują do pacjentów i ich gości o zachowanie szczególnej ostrożności. 


Zainteresował temat?

2

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (12)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Tomasz Trybunalski ~Tomasz Trybunalski (Gość)21.03.2023 12:30

A może warto zainwestować w lekarzy bo np.kolejka do ortopedy to 1.5 roku

20


sedno ~sedno (Gość)19.03.2023 11:25

Nawet najnowocześniejszy i najcieplejszy szpital jest zimny, gdy brak w nim ludzi czułych, wrażliwych i o gorących sercach.

50


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)18.03.2023 09:47

Wymieniłem okna w starym domu z jednej strony i przyjechał pan z kamerą termowizyjną i okazało się, że lepiej było stare 15 letnie plastikowe pomalować niż wymieniać na nowe- wcześniej mówili mi że żadna farba nie będzie się trzymać
Lepiej było pobudować nowy obiekt niż remontować stary- tak samo jak z autami, dlatego Niemcy są bogaci bo nie bawią siew remontu starych aut i budynków ! U nas nie ma mądrych głów niestety...

14


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)17.03.2023 14:40

w środku też wypadałoby zmodernizować, łazienki w stanie opłakanym, zimna woda pod prysznicem

70


Kipisz ~Kipisz (Gość)17.03.2023 12:32

Brawo. Gdyby tak Chojniakowi chciało się zdobyć pieniądze na wymianę okien w szkołach i przedszkolach.

92


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)17.03.2023 13:07

Zmodernizujcie jeszcze załogę tego obiektu.

150


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat