Pożar w wieżowcu. Dwie osoby nie żyją

Tomaszów Wtorek, 04 kwietnia 20237
Do tragicznego w skutkach pożaru doszło we wtorek (04.04.2023) bardzo wczesnym rankiem w Tomaszowie Mazowieckim. W jednym z wieżowców na największym tomaszowskim osiedlu mieszkaniowym pojawił się ogień. Mimo interwencji kilku zastępów strażackich i kilkudziesięciu strażaków oraz innych służb ratunkowych, nie udało się uratować dwóch osób.
fot.: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tomaszowie Mazowieckim fot.: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tomaszowie Mazowieckim

O godzinie 3:45 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Tomaszowie Mazowieckim wpłynęło zgłoszenie o pożarze mieszkania w budynku wielorodzinnym.

Do zdarzenia doszło przy ul. Romualda Mielczarskiego w Tomaszowie Mazowieckim. Po dojeździe pierwszych zastępów straży pożarnej na miejsce zdarzenia zastano pożar w mieszkaniu na pierwszym piętrze. Cztery osoby, w tym trzy z mieszkania objętego pożarem, zostały ewakuowane przez strażaków na zewnątrz budynku - relacjonują w swoich mediach społecznościowych tomaszowscy strażacy.

 

Mimo prowadzonej resuscytacji krążeniowo-oddechowej życia dwóch osób nie udało się uratować. Inna zaś została przetransportowana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala.

 

Strażacy jako wstępną przyczynę pojawienia się ognia, wskazują na jego zaprószenie.

 

fot.: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tomaszowie Mazowieckim

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

oby nigdy ~oby nigdy (Gość)05.04.2023 10:29

Brak słów, współczucie dla bliskich.

20


tak jest tak jest ~tak jest tak jest (Gość)04.04.2023 19:59

Okna drewniane.Aha, wszystko jasne.

22


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)04.04.2023 10:26

A Piotrków nie ma nawet drabiny

42


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)04.04.2023 10:11

Przyczyna?

31


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat