Advertisement

Posprzątają Bugaj po brudasach

Strefa FM Wtorek, 17 maja 2022232422
"Posprzątajmy Bugaj po brudasach" - to druga edycja akcji organizowanej przez piotrkowskie stowarzyszenie HELP PT. W najbliższą niedzielę odbędzie się wiosenne sprzątanie terenu wokół jeziora Bugaj w Piotrkowie.
fot. T. Stachaczyk fot. T. Stachaczyk

Mieszkańców do udziału w tej proekologicznej akcji zachęca Dariusz Cecotka, prezes stowarzyszenia oraz radny rady miasta.

Ubiegłoroczna akcja pokazała, że śmieci po okresie letnim i zimowym jest naprawdę dużo. Mamy nadzieję, że w tym roku będzie ich mniej. Jeśli jednak będą, to chcemy przygotować teren do letniego wypoczynku. Zbiórka na parkingu od strony osiedla Wierzeje przy ulicy Wierzeje / Daleka już od godziny 9.30, a sprzątanie potrwa od 10.00 do 14.00 - zaprasza Dariusz Cecotka.

Po zakończeniu sprzątania na uczestników akcji czekać będzie gorąca herbata oraz kiełbasa z ogniska.

 


Zainteresował temat?

5

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (22)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Greta szturmuj ~Greta szturmuj (Gość)20.05.2022 16:47

Jakiego ogniska?Będą te śmieci palić? Ogniska nie są eko.To źródło smogu i CO2, zupełnie niepotzebne.

01


,,, ~,,, (Gość)17.05.2022 16:31

Sprzątaj, cecotko!

14


goœć_mieszkaniec ~goœć_mieszkaniec (Gość)17.05.2022 12:28

Dariusz Cecotka jest najlepszym radnym w Piotrkowie. BRAWOOOOOOOO

58


Ja ~Ja (Gość)19.05.2022 10:28

Może niech miasto w ramach czynu społecznego obniży mieszkańcom czynsze, ceny gazu, wody i śmieci a bugaj posprząta rada Miasta. Kpina.

20


Michał W. ~Michał W. (Gość)18.05.2022 13:51

Kiedyś jak kot narobił w mieszkaniu to wystarczyło wsadzić mu w to co zrobił pysk i był to ostatni raz.Polecam ten sposób na śmiecacych!!!

21


Buc ~Buc (Gość)17.05.2022 22:10

Przeznaczam 2 euro na to sprzątanie.

20


Ep ~Ep (Gość)17.05.2022 11:28

Co że ścieżka rowerowa wokół Bugaja, kiedy będzie dokończona ?

100


Ironiczny ~Ironiczny (Gość)17.05.2022 10:08

Super inicjatywa. Szkoda, że normalni ludzie będą sprzątać, a flejtuchy pojadą w weekend i tak naśmiecą (bo przecież wszystko im się należy).
Swoją drogą, przydałyby się tam większe pojemniki na śmieci i kontrole SM. Często jeżdżę tam rowerem. Wokół jeziora są małe śmietniki, ale nie jest to wystarczające. W sezonie pełno ludzi z grillami, kocami, nawet przyczepami kempingowymi. Niektórzy tak zabalują, że "zapominają" ze sobą zabrać śmieci.

131


goœć_adam ~goœć_adam (Gość)17.05.2022 12:46

miasto bierze pieniądze od ludzi za wszystko co się da to niech sami sobie sprzątają cwaniaki.

85


Hmmm ~Hmmm (Gość)17.05.2022 12:48

Brudasy nabrudzily, to brudasy powinny sprzątać, albo niech siedzą w tym syfie całe lato.
Ogrodzic Bugaj i wprowadzić wejścia biletowane - ze sprawdzaniem na wyjeździe, czy szanowne drobnomieszczanskie grillujące i opalajace się państwo raczylo zabrać ze sobą to co przywieźli.

53


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement