Advertisement

Świętowali jubileusz 50-lecia małżeństwa

ePiotrkow Wtorek, 22 listopada 202234492
W niezwykle uroczystej oprawie 10 par żyjących na terenie gminy Łęki Szlacheckie świętowało w sobotę jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.

Ładuję galerię...

Uroczystość rozpoczęła się od mszy świętej odprawionej przez ks. Zygmunta Błaszczyka, proboszcza parafii w Łękach Szlacheckich. W trakcie eucharystii małżonkowie odnowili swoje ślubne przyrzeczenia.

 

Druga cześć uroczystości odbyła się w sali konferencyjnej urzędu gminy. Elżbieta Żak, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego oraz wójt Piotr Łączny powitali jubilatów oraz przybyłych gości. Po przemówieniu i życzeniach pary małżeńskie złożyły sobie podziękowanie za wspólnie przeżyte lata.

W imieniu Prezydenta RP wójt odznaczył dostojnych jubilatów medalami za długoletnie pożycie małżeńskie. Wszyscy jubilaci obdarowani zostali kwiatami i prezentami ufundowanymi przez gminę Łęki Szlacheckie. Jak na podniosłą uroczystość przystało, był uroczysty toast wzniesiony szampanem, a także jubileuszowy tort. 


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

szok ~szok (Gość)22.11.2022 16:28

Jacy Ci Małżonkowie w tych parach do siebie podobni z oczu, z buzi. Drugich Złotych w zdrowiu i miłości.

20


Hieronim ~Hieronim (Gość)22.11.2022 13:08

Stówka dla dziadów

40


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat