Zwycięski dublet braci Szczepaników

Strefa FM Poniedziałek, 26 kwietnia 20100
Znakomicie spisali się Damian i Kamil Szczepanikowie (LUKS Gryf Bujny) w zakończonych w Ciechanowie zmaganiach ciężarowców w ramach XVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Bracia zdominowali kategorię wagową do 85 kilogramów. Złoto wywalczył Damian, a srebro Kamil.
Zwycięski dublet braci Szczepaników

Obaj młodzi ciężarowcy, wychowankowie trenera Henryka Furmaniuka, to nadzieje polskiej sztangi na kolejne lata. W Ciechanowie lepszy okazał się o rok starszy Damian (rocznik 1992), który uzyskał w dwuboju 281 kilogramów (126 rwanie, 155 podrzut). Kamil (rocznik 1993) dźwignął łącznie w obu bojach o dziewięć kilogramów mniej.

Sukces braci Szczepaników przełożył się także na punktację klubową. LUKS Gryf Bujny, w niezwykle silnej stawce klubów, uplasował się na znakomitym drugim miejscu! Sztangiści z Bujen przegrali tylko z Mazovią Ciechanów, a w pobitym polu zostawili takie kluby jak: Zawisza Bydgoszcz, EKOPAK Jatne Otwock czy Znicz Biłgoraj. Brawa dla zawodników oraz trenera.

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Szanowni czytelnicy, na czas trwania ciszy wyborczej wyłączyliśmy możliwość publikacji komentarzy, możliwość ta powróci po jej zakończeniu. I pamiętaj - 21 kwietnia widzimy się na wyborach! – Redakcja ePiotrkow.pl

Komentowanie zostało wyłączone.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat