Advertisement

Zainaugurowali sezon artystyczny

Region Poniedziałek, 03 października 20220
Sulejowski Salon Jazzu i słynny "Jej portret" - między innymi te elementy towarzyszyły publiczności podczas inauguracji sezonu artystyczno-kulturalnego w Miejskim Ośrodku Kultury w Sulejowie.

Ładuję galerię...

Chyba jeszcze nigdy nie prezentowano w Sulejowie jazzu na tak wysokim poziomie i w tak wyjątkowej oprawie. Na deskach nowej auli multimedialnej Anetta Bartłomiejczyk, Bogusław Jankowski, Krzysztof Łągwa, Jarosław Widera oraz Roman Myszkowski pokazali, że Sulejów w niedalekiej przyszłości może stać się jednym z najważniejszych ośrodków na polskiej mapie jazzowej.

Słynny "Jej portret" Bogusława Meca stał się nie tylko tytułem, ale i natchnieniem dla naszych muzyków do przygotowania tak wyjątkowego koncertu. Miejski Ośrodek Kultury jesienią i zimą tego roku planuje jeszcze kilka koncertów SALONU JAZZU, aby tym samym ubogacić ofertę kulturalno-artystyczną w rozpoczętym właśnie sezonie. Mamy nadzieję, że uda nam się równie zorganizować oficjalną strefę kibica z TVP na mundial w Katarze, eksperymentalne pokazy filmowe i teatralne oraz spotkania z Centrum Nauki Kopernik - mówi Dariusz Wojtysiak, dyrektor MOK w Sulejowie.

 

Wśród gości koncertu znaleźli się, min. przewodniczący Rady Miejskiej w Sulejowie Bartosz Borkowski, który jest wielkim miłośnikiem jazzu oraz były dyrektor MOK w Sulejowie Jacek Gretka. 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

3


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat