Advertisement

Za ósmoklasistami już język polski i matematyka

ePiotrkow Środa, 25 maja 202219022
Trwają egzaminy, które będą miały znaczący wpływ na ich przyszłość, związaną z edukacją w szkole średniej. Jakie towarzyszyły im nastroje po spotkaniu z królową nauk?
Fot.: P. Kołodziejska Fot.: P. Kołodziejska

 

Egzamin był prosty. W porównaniu do poprzednich lat było dużo łatwiej. Zadania zamknięte raczej wszystkie rozwiązane dobrze, zdarzyły się jednak błędy rachunkowe - zgodnie przyznali uczniowie SP nr 16 w Piotrkowie. 

 

Na egzaminie ósmoklasisty uczniowie rozwiązują zarówno zadania otwarte, czyli takie, w których sami muszą udzielić poprawnej odpowiedzi, jak i zamknięte, w których poprawną odpowiedź trzeba wybrać spośród kilku podanych.

 

Na stoliku, prócz arkuszy egzaminacyjnych, mogą znajdować się przybory do pisania, a na egzaminie z matematyki również linijka. Na egzamin nie można przynosić słowników, kalkulatora ani telefonu komórkowego.


W czwartek przed ósmoklasistami ostatni już egzamin, z języka obcego, który rozpocznie się o godz. 9.00 i potrwa 90 minut. 


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Murarz ~Murarz (Gość)25.05.2022 12:33

To jusz niema gomnazium? Ja chodziłem do gimnazium i puzniej poszlem do okswordu polecam

22


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat