Wywalczyli jeden punkt, ale pozostał niedosyt

PiotrkowianinKraj Pi±tek, 19 paĽdziernika 20181
Piotrkowianin przegrał w Lubinie z miejscowym Zagłębiem po rzutach karnych 4:5, w regulaminowym czasie gry ten mecz zakończył się remisem 23:23 (13:9). Piotrkowscy zawodnicy wywalczyli więc jeden punkt, choć na pewno liczyli na więcej i mieli ku temu podstawy, ponieważ obydwa zespoły s±siaduj± ze sob± w tabeli i zespół z Dolnego ¦l±ska jest w zasięgu tego piotrkowskiego.

W pierwszej połowie lepsi byli gospodarze, ale po przerwie, a konkretnie w 38. minucie spotkania piotrkowianie doprowadzili do remisu 13:13 i podobny wynik utrzymywał się do końca regulaminowego czasu gry, zwycięzca został wyłoniony dopiero po konkursie rzutów karnych, który wygrali gospodarze.

W tej chwili Piotrkowianin zajmuje 10. miejsce w tabeli PGNiG Superligi. 3 listopada piotrkowscy szczypiorni¶ci podejm± MMTS Kwidzyn.

MKS Zagłębie Lubin 23:23 (13:9) - rzuty karne 5:4 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski: Schodowski, Procho - Woynowski 5, Sobut 5, Nastaj 4, Swat 3/1, Andreou 2, Pożarek 1, Mróz 1, Szopa 1, Tórz 1, Pacze¶ny.