Wysoka wygrana Piotrkowianina w sparingu

Piątek, 29 stycznia 20169
Piotrkowianin rozegrał w czwartek kolejny sparing , tym razem zmierzył się w Hali Relax z drugoligowym AZS-em AWF-em Biała Podlaska. Podopieczni trenera Rafała Przybylskiego wysoko wygrali ten mecz 32-15 prowadząc do przerwy 17-11.

Najwięcej bramek rzucił Piotr Swat aż 7. Pięciokrotnie do bramki rywali trafiał Szymon Woynowski.

- To był bardzo pożyteczny sparing. Jestem szczególnie zadowolony z drugiej połowy, w której zagraliśmy bardzo dobrze w defensywie. Cieszą bramki i niezła postawa Karola Cichockiego. Momentami brakowało świeżości, ale powinna ona przyjść na pierwszy ligowy mecz, który zagramy w Przemyślu – powiedział w wypowiedzi dla klubowego portalu Rafał Przybylski, szkoleniowiec Piotrkowianina.

Piotrkowianin - AZS AWF Biała Podlaska 32-15 (17-11)

Piotrkowianin: Banisz, Procho, Pietruszka - Iskra 3, Wędrak 3, Woynowski 5, Swat 7, Zińczuk 2, Pacześny 1, Pakulski 2, Cichocki 3, Góralski 2, Hejniak 3, Szczukocki 1, Jankowski, Chełmiński.