Advertisement

Wójt podpisał nominacje

ePiotrkowRegion Środa, 06 lipca 202219951
Barbara Gągorowska i Anna Wojakowska-Wolska zostały powołane na stanowiska dyrektorów szkół gminnych. Wójt Piotr Łączny podpisał oficjalne nominacje.
Fot. P. Kołodziejska Fot. P. Kołodziejska

Barbara Gągorowska – obecna dyrektor Szkoły Podstawowej im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Trzepnicy otrzymała powołanie na kolejną, trzecią już kadencję, natomiast Anna Wojakowska-Wolska zastąpi na stanowisku dyrektora Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Łękach Szlacheckich, odchodząca na zasłużoną emeryturę emeryturę Elżbietę Dawidowicz.

Obu paniom serdecznie gratuluję i wierzę, że nasza współpraca będzie się układać wzorowo, przede wszystkim z korzyścią dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy – podkreśla wójt Piotr Łączny.


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ja ~ja (Gość)07.07.2022 09:20

A jakie wyniki z egzaminu ósmoklasisty w zarządzanych przez panie szkołach? na szarym koncu w powiecie i tak jest co rok

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat