Advertisement

Wesołe mikołajki w Wolborzu

ePiotrkowRegion Piątek, 06 grudnia 201925740
Zaroiło się od Mikołajów w gminie Wolbórz 6 grudnia. Placówki oświatowe odwiedzili Mikołaje na motorach z wolborskiej Grupy Motocyklowej, był to już tradycyjny przejazd z upominkami. Goście przyjechali także do pracowników Urzędu Miejskiego w Wolborzu.

Ładuję galerię...

Wspaniałą imprezę dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Goleszach Dużych zorganizowało tamtejsze Koło Gospodyń Wiejskich. Atrakcje przygotowało KGW Golesze Duże. Projekt dofinansowano z Programu "Łódzkie na plus". W spotkaniu wzięli udział Andrzej Jaros - burmistrz Wolborza i Zbigniew Klewin - przewodniczący Rady Miejskiej. Dzieciom czas zorganizowała animatorka, były gry i zabawy, tańce i dekorowanie pierników. Każdy młody uczestnik, a było ich ponad 160, otrzymał paczkę ze słodyczami.

 

 


Urząd Miejski przypomina, że 15 grudnia w niedzielę na placu Jagiełły w Wolborzu odbędzie się świąteczny jarmark połączony z występami. Tam również pojawią się Mikołaje.

 

 

 

 

(materiały: UM Wolbórz) 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat