Weekend MTB w Sławnie. Gospodarze mistrzami

Strefa FM Niedziela, 14 sierpnia 20160
Kolarze LKK LUKS Sławno zostali Mistrzami Polski MTB XCR Sztafet Drużynowych. Wyścig odbył się w sobotę w Sławnie. W skład zwycięskiego zespołu wchodzili: Tomasz Budziński, Marcin Budziński, Arkadiusz Wach, Marta Turoboś.

Ładuję galerię...

W zawodach uczestniczyło 9 drużyn. Drugie miejsce przypadło zespołowi Bienias Bike Team a trzecie KKW Superior Wałbrzych. Tym samym gospodarze poprawili swój rezultat z poprzednich mistrzostw, w których zdobyli srebro.
 
- Od wielu lat przez sport promujemy gminę i to współgra z rozwojem gminy z popularyzacją kolarstwa i takie imprezy chętnie przyjmujemy tutaj i gościmy zawodników z całej Polski - mówił w rozmowie ze Strefą FM Tadeusz Wojciechowski, wójt gm. Sławno.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat