Advertisement

Walczyli o puchar Mistrza

Strefa FM Poniedziałek, 09 czerwca 200819500
Ponad 100 młodych zawodników wzięło udział w IX Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym o Puchar Wicemistrza Olimpijskiego w zapasach Piotra Stępnia.
Startowali nie tylko zawodnicy z Polski. Byli także Duńczycy i Litwini. Organizator turnieju uważa, że wśród młodych zapaśników, których można było wczoraj zobaczyć w piotrkowskiej hali Relax, są prawdziwe talenty.

Piotr Stępień jest nadal ostatnim olimpijczykiem, który w czasie igrzysk reprezentował klub z Piotrkowa. Od jego olimpijskiego startu i wywalczenia tytułu wicemistrza upłynęło już 16 lat. Dyrektor Atletycznego Klubu Sportowego wierzy, że za cztery lata w Igrzyskach Olimpijskich w Londynie wystąpi zapaśnik z Piotrkowa.

Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat