Wakacje czas zacząć

Piątek, 23 czerwca 20231
Nadszedł ulubiony czas wszystkich uczniów, czyli wakacje. W szkołach podstawowych i ponadpodstawowych odbyły się uroczystości zakończenia roku szkolnego. W trakcie apeli nauczyciele podsumowywali miniony rok oraz nagrodzili najlepszych uczniów za wykonaną pracę.

Ładuję galerię...

W ostatnich latach ze względu na pandemię koronawirusa placówki edukacyjne napotykały na wiele problemów. Natomiast zakończony rok szkolny 2022/2023 udało się przeprowadzić w całości w formie stacjonarnej. 

W ciągu roku nie mieliśmy większych problemów. Po tylu latach praktyki, ma to się we krwi i daje się radę. - mówi Iwona Lisiak, nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 3 w Piotrkowie. - Cały rok udało nam się przepracować stacjonarnie. Ma to duży wpływ na uczniów. Wszyscy bardziej się przykładają, a nauczyciele mają lepszą możliwość sprawdzenia, na ile uczniowie nas zrozumieli - dodaje nauczycielka

Radości z zakończenia roku szkolnego nie ukrywali uczniowie. Jednocześnie zaznaczali, że ostatnie 10 miesięcy minęło im bardzo szybko.

Było bardzo dobrze. Na pewno miniony rok będę wspominała przez wiele lat. Wiadomo, że ósma klasa to już koniec. Mimo tego stresu i nacisku związanego z egzaminami, było naprawdę w porządku - mówi uczennica ósmej klasy. - Ostatni rok minął bardzo szybko, ale było bardzo przyjemnie i ciekawie. Myślałam, że będzie o wiele trudniej, ale okazało się zupełnie inaczej - dodała koleżanka.

Posłuchajcie, jak uczniowie będą wspominać miniony rok szkolny. 

 

 

Teraz przed dziećmi i młodzieżą 73 dni wakacji. Do szkolnych ławek powrócą 4 września.

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gian ~gian (Gość)23.06.2023 13:35

To zawsze był Najpiękniejszy dzień w roku szkolnym. Super wspomnienia i zdjęcia :) dzięki

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat