W ostatnich dniach do naszego regionu zawitała zima. Na jak długo i czy śnieg utrzyma się przez weekend?

Strefa FMRegion Piątek, 10 grudnia 202119842
- W piątek czeka nas zachmurzenie umiarkowane i całkowite - prognozują Łowcy Burz Łódzkie. - Po nocnych opadach śniegu w pogodzie pojawi się trochę spokoju. Ciśnienie w ciągu dnia wzrośnie do 1006 hPa. Temperatura maksymalnie wyniesie 0 stopni Celsjusza. Wiatr słaby z północy.
Nocą mogą pojawić się przejaśnienia. Temperatura spadnie do -4 stopni, choć gdzieniegdzie termometry mogą pokazać nawet -6 kresek. Wiatr słaby, północny. Ciśnienie wzrośnie do 1009 hPa. Nocą nie powinny występować opady, jednak na drogach warunki będą trudne.
archiwum epiotrkow.pl / fot.: Iwo Stachaczyk

W sobotę od samego rana będziemy mieli do czynienia z zachmurzeniem umiarkowanym. W ciągu dnia temperatura wzrośnie do 0 stopni Celsjusza. Wiatr słaby z kierunków zmiennych. Ciśnienie będzie rosło i wieczorem wyniesie 1018 hPa.
Nocą temperatura spadnie do -4 stopni, choć miejscami temperatury mogą spaść do -6. Wiatr nocą słaby i będzie wiał z kierunków zmiennych. Zachmurzenie z reguły umiarkowane. Ciśnienie zacznie nieznacznie rosnąć i nad ranem wyniesie 1020 hPa.

 

Niedzielny poranek przywita nas dużym zachmurzeniem. W ciągu dnia nadal będzie wzrastać ciśnienie. Wieczorem osiągnie ono poziom 1026 hPa. Wiatr słaby z kierunków zmiennych. Temperatura wzrośnie maksymalnie do -2 stopni. W ciągu dnia nie powinny występować opady, a jeśli już wystąpią to będą miały charakter lokalny.


Lokalna prognoza pogody przygotowana przez Łowców Burz Łódzkie w każdy piątek w radiowym Maglu (ok. 9.10) i na naszym portalu.


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)10.12.2021 12:30

Palum ludzie butami

20


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)10.12.2021 11:47

Zdjęcie zrobione chyba z dziesięć lat temu.

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat