Advertisement

W jubileuszowym Turnieju o Puchar Chrobrego wzięło udział ponad 200 osób

Strefa FM Niedziela, 16 lutego 20205
Już po raz dziesiąty miłośnicy siatkówki rywalizowali w Turnieju piłki siatkowej kobiet i mężczyzn o puchar Chrobrego. Ten największy amatorski turniej siatkarski w naszym regionie także i tym razem cieszył się dużym zainteresowaniem. Mistrzowskie tytuły obronili ubiegłoroczni zwycięzcy czyli Libero Czarnocin i Mamrot Wilkowyje.

Ładuję galerię...

W finale kobiet mistrzynie pokonały 2:0 AS Active Opoczno, a trzecie miejsce zajęły reprezentantki sulejowskiego Fuksa. Wśród panów już po raz szósty wygrali zawodnicy Mamrota Wilkowyje, którzy w finale pokonali 2:1 zespół Żelazny Opoczno, a trzecie miejsce zajęła Posesja Bełchatów.

 
- Caly czas poprawiamy pewne elementy i staramy się, żeby w naszej grze było jak najmniej mankamentów. Za każdym razem przeciwnicy, z którymi się mierzymy do półfinałów grają rewelacyjnie, a w finale dzieje się coś niewytłumaczalnego i nie potrafią nas pokonać. Kiedyś tworzyliśmy Volley 5 Team, a dzięki Pawłowi Zielińskiemu po studiach udało się utrzymać ten skład i nadal chętnie razem gramy – powiedział Piotr Majchrzak, kapitan zespołu Mamrot Wilkowyje.

 
Tradycyjnie wręczono również nagrody indywidualne, najlepszą atakującą została Aleksandra Szamburska (Fuks Sulejów), najlepszą rozgrywającą Agata Telusiewicz (AS Active Opoczno), a MVP turnieju Milena Przyborek (Libero Czarnocin). Wśród panów najlepszym atakującym został Michał Koźmiński (Posesja Bełchatów), najlepszym rozgrywającym Rafał Skoczylas (Żelazny Opoczno), a MVP turnieju Konrad Goździk (Mamrot Wilkowyje)

 
- Przez te dziesięć lat w turnieju uczestniczyli zawodnicy w różnym wieku i z różnych stron naszego województwa co bardzo nas cieszy. Przy okazji chciałby podziękować naszym sponsorom z Urzędu Miasta i firmy Polanik – powiedział Henryk Michalski, dyrektor I LO im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim.

 
- W pierwszym turnieju wzięło udział tylko sześć męskich drużyn, a w tych ostatnich za każdym razem uczestniczyło ponad 30 drużyn męskich i żeńskich. Oczywiście zamierzamy organizować go dalej, ale chyba musimy znaleźć sponsora chłopakom z Mamrota Wilkowyje, żeby mogli występować w III lidze, bo spokojnie daliby sobie tam radę – żartował Adrian Mogiła, pomysłodawca turnieju.

 
Miłośnicy siatkówki tradycyjnie rywalizowali w hali sportowej piotrkowskiego ZSP nr 4.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

git ~git (Gość)17.02.2020 09:05

Super turniej, wielkie podziękowania dla organizatorów. Nawet na Facebook dużo informacji o samym turnieju.

20


Propozycja ~Propozycja (Gość)16.02.2020 20:21

Dajcie Chłopakom z Mamrota w 2021 roku jakieś medale które będą mieć na zawsze że są najlepszą drużyną wszech czasów aby już nie brali udziału w kolejnej edycji ;p
6 lat to chyba już powinno zostać tak zorganizowane aby np zrobić mecz pokazowy, z nowym mistrzem w 2021 roku. Mecz Gwiazd : Mamrot Wilkowyje Vs Wygrany Pucharu 2021. :D

22


szacun ~szacun (Gość)16.02.2020 20:15

Nie wiem jak się nazywa ten zawodnik z drużyny Mamrota który dawał czadu na bębnie, ale wiem, że Piotrkowianin i Piotrcovia może tylko pomarzyć o takim dopingu.
Profesjonalny bęben na takim turnieju to pokazuje oddanie i pasje osób które się w pełni angażują.
Amatorzy tylko z nazwy, zawodowcy mogą się uczyć od takich drużyn jak powinno się rywalizować.

24


gość ~gość (Gość)16.02.2020 18:55

Więcej kibiców przyszło niż na ekstraklase pan. Daje do myślenia.

41


gość ~gość (Gość)16.02.2020 17:48

Bonus BGC jest na zdjęciu.

20


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat