Tajemnicza śmierć znanego kardiologa

Strefa FMRegion Wtorek, 28 września 20216
Ciało mężczyzny zostało znalezione w przydrożnym rowie w miejscowości Stradzew w gminie Wola Krzysztoporska. Czynności wyjaśniające okoliczności śmierci mężczyzny prowadzi piotrkowska policja pod nadzorem prokuratury.
fot. pakwi fot. pakwi

Według naszych informacji, piotrkowska policja w poniedziałek po południu otrzymała zgłoszenie, że w przydrożnym rowie w Stradzewie leżą zwłoki mężczyzny. - Przybyli na miejsce policjanci, pod nadzorem prokuratora, zabezpieczyli ślady, a ciało mężczyzny zostało przewiezione do prosektorium. Dokładne przyczyny śmierci wyjaśni sekcja zwłok - informuje st. asp. Izabela Gajewska, oficer prasowy piotrkowskiej policji.

 

Na razie nie wiadomo, czy do śmierci mężczyzny mogły przyczynić się osoby trzecie. Po więcej informacji w tej sprawie oficer prasowy KMP w Piotrkowie odsyła nas do piotrkowskiej prokuratury.

 

Z nieoficjalnych informacji wynika, że zmarły to znany i ceniony bełchatowski kardiolog. Lekarz lubił długie, rowerowe wycieczki.

(p)

POLECAMY


Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Adas ~Adas (Gość)07.10.2021 11:06

Niedobrze się robi od tych waszych wypocin zwanych szumnie komentarzami. Człowiek nie żyje, rodzina cierpi a tu takie szambo się wylewa...wstyd (o ile zacie takie uczucie)

02


Matti ~Matti (Gość)29.09.2021 08:50

Pewnie był po teleporadzie.

113


Równi i równiejsi ~Równi i równiejsi (Gość)29.09.2021 23:15

Jaki znany ? A gdyby znana salowa to była albo kasjer z biedy? Też by był artykuł? Znany pijaczek z pod ropuchy znaleziony.....

54


awz ~awz (Gość)29.09.2021 11:03

Kto to był? Daniel?

31


Giuseppe ~Giuseppe (Gość)29.09.2021 08:01

Pewnie jakiś driver co wyprzedza na żyletkę potrącił go i zwiał. Nic nie piszą o rowerze?

82


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat