Advertisement

Szybko, bezpiecznie i nowocześnie, czyli jak lepiej pobierać autostradowe opłaty

PAPKraj Poniedziałek, 06 grudnia 20215871
Lekarstwo na autostradowy chaos.
fot.: PAP fot.: PAP


Nowe zasady opłat za przejazd niektórymi autostradami przyniosły niewyobrażalny bałagan. Mimo, że teoretycznie można opłacić przejazd w wieloraki sposób, w praktyce nie jest ani szybko, ani łatwo ani bezpiecznie.

 


Rysuje się jednak, już w najbliższej przyszłości szansa rozwiązania tego problemu a zasada uczmy się od lepszych i bardziej doświadczonych ma tu zastosowanie. 

 


Systemy satelitarnej geolokalizacji, wykorzystanie najnowszych aplikacji i wielu lat doświadczeń firmy SKYTOLL to jedno. 

 


Stworzenie wokół całej sprawy społeczności na bazie crowfundingu, gdzie oferuje się konkretne gwarancje i atrakcyjne zniżki to drugie.

 


Gdy do tego dołożyć współpracę z takimi firmami jak Inrix czy Yunex to warto już dziś dołączyć do nowej autostradowej społeczności. Szczegóły na https://www.tollsolutions.pl.

 


Źródło informacji: Toll Solutions


Zainteresował temat?

0

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kazik ~Kazik (Gość)07.12.2021 12:36

Ja omijam pseudo autostrady opłata drogowa jest w paliwie wiec nie mam zamiaru drugi raz płacić za przejazd na mnie nie zarobią

01


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat