Szybko, bezpiecznie i nowocześnie, czyli jak lepiej pobierać autostradowe opłaty

PAPKraj Poniedziałek, 06 grudnia 20213721
Lekarstwo na autostradowy chaos.
fot.: PAP


Nowe zasady opłat za przejazd niektórymi autostradami przyniosły niewyobrażalny bałagan. Mimo, że teoretycznie można opłacić przejazd w wieloraki sposób, w praktyce nie jest ani szybko, ani łatwo ani bezpiecznie.

 


Rysuje się jednak, już w najbliższej przyszłości szansa rozwiązania tego problemu a zasada uczmy się od lepszych i bardziej doświadczonych ma tu zastosowanie. 

 


Systemy satelitarnej geolokalizacji, wykorzystanie najnowszych aplikacji i wielu lat doświadczeń firmy SKYTOLL to jedno. 

 


Stworzenie wokół całej sprawy społeczności na bazie crowfundingu, gdzie oferuje się konkretne gwarancje i atrakcyjne zniżki to drugie.

 


Gdy do tego dołożyć współpracę z takimi firmami jak Inrix czy Yunex to warto już dziś dołączyć do nowej autostradowej społeczności. Szczegóły na https://www.tollsolutions.pl.

 


Źródło informacji: Toll Solutions


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kazik ~Kazik (Gość)07.12.2021 12:36

Ja omijam pseudo autostrady opłata drogowa jest w paliwie wiec nie mam zamiaru drugi raz płacić za przejazd na mnie nie zarobią

01


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat