Advertisement

Świętowali Złote Gody. Łącznie to już 250 lat!

UM Piotrków Trybunalski Środa, 25 maja 202223657
Pięć piotrkowskich par świętowało w sobotę (21.05) "złote" jubileusze małżeńskie. Jeśli podliczyć ich wspólny staż, łącznie wyszłoby 250 wspólnie przeżytych lat! Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z uroczystości.

Ładuję galerię...

Tradycją jest, że z okazji tzw. Złotych Godów, czyli 50. rocznicy ślubu, organizowane jest uroczyste spotkanie z Jubilatami w piotrkowskim Urzędzie Stanu Cywilnego. W minioną sobotę tę dostojną rocznicę świętowali Państwo:

  • Lucyna i Maciej Fiszerowie,
  • Teresa i Henryk Kulikowie,
  • Anna i Włodzimierz Motykowie,
  • Irena i Tadeusz Szulcowie,
  • Urszula i Jan Szymczykowie.

Życzenia dostojnym małżonkom złożył prezydent Krzysztof Chojniak.

Gratuluję Państwu tak pięknych jubileuszy. Wasze życie to postawa godna naśladowania dla młodszych pokoleń. Życzę kolejnych wielu wspaniałych wspólnych lat życia spędzonych w zdrowiu i pomyślności - mówił podczas uroczystości prezydent, który podziękował również świętującym za wkład w rozwój Piotrkowa Trybunalskiego.

Jubilaci z rąk prezydenta otrzymali medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadawane przez Prezydenta RP. Każda z par otrzymała także kwiaty oraz pamiątkowym album „Piotrków Trybunalski – Miasto Królewskie”.


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

pytajnik ~pytajnik (Gość)25.05.2022 14:22

Jak to jest możliwe, że takie małe miasto jak Piotrków ma 5 par jubilatów a taka potężna Rozprza ponad 20 ?

40


Moc życzeń ~Moc życzeń (Gość)25.05.2022 15:50

Dla wszystkich Jubilatów dużo pomyślności. Pani Ulu dla Pani i Męża zdrowia, miłości i szczęścia!!!

30


Lenka ~Lenka (Gość)25.05.2022 09:04

Gratulacje dla wszystkich par...w czasach gdzie rozwód orzeka się w 5minut..podziwiam za trud i wytrwałość i wysiłek w to, aby po tylu latach jeszcze mieć chęć i być ze sobą mimo wszystko ...Mam nadzieję, że Szanowni Jubilaci darzą się miłością, przyjaźnią i szacunkiem i że wciąż mogą spojrzeć na siebie po tylu latach jak wtedy kiedy ich spojrzenia spotkały się po raz pierwszy..i na zawsze..Brawo!

60


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat