Świąt nie będzie? Mikołajkowy spektakl w sulejowskim MOK-u

Region Piątek, 06 grudnia 20190
Podwójna premiera autorskiego spektaklu „Świąt nie będzie” odbyła się 6 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Sulejowie. Tematyka to oczywiście Boże Narodzenie, ale autorzy sprytnie przemycili też wątki edukacyjne – profilaktykę antynarkotykową, co istotne, bo na widowni zasiadła młodzież.

Ładuję galerię...

- Poruszamy problemy społeczne – znieczulicę, brak czasu dla rodziny, pęd życia, pieniądze, które czasem przysłaniają nam cały świat - mówi Bartłomiej Kaźmierczak z sulejowskiego MOK-u, scenarzysta i reżyser spektaklu. O scenografię zadbała Nina Taraska-Pyzia. 


Na scenie zaprezentowały się artystycznie uzdolnione dzieci i młodzież (7 – 13 lat) z gminy Sulejów, do ról w „Świąt nie będzie” wyłonione w castingach. - Czasami ciężko je okiełznać, ale to fantastyczne dzieciaki, jak na ich wiek rokują niesamowicie dobrze – dodaje reżyser.


Spektakl oglądali uczniowie z najstarszych klas szkół podstawowych gminy Sulejów. 

POLECAMY


Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat