Reklama

Spektakl "Ubu Król" w MOK

ePiotrkow Czwartek, 12 maja 20227100
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza w najbliższą sobotę (14.05) na spektakl Grupy Teatralnej Forma pt. „Ubu Król” na podstawie dramatu Alfreda Jarry’ego. Początek o godz. 19.00.
Fot. MOK Piotrków

Ubu Król, czyli Polacy (fr. Ubu Roi ou les Polonais) to dramat Alfreda Jarry'ego z 1888 roku. Z wystawiony po raz pierwszy w 1896 roku, prekursorski dla surrealizmu oraz teatru absurdu. Sztukę charakteryzuje groteska, absurd, oraz satyra; dramat na język polski przetłumaczył Tadeusz Boy-Żeleński (1936).

 

Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę o godz. 19.00 w sali widowiskowo-teatralnej MOK (al. 3 Maja 12). Bilety w cenie 10zł do nabycia w kasie MOK lub on-line TUTAJ.

 


Zainteresował temat?

0

2


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat