Advertisement

Seryjny złodziej w rękach policji

Policja KMP Piotrków Poniedziałek, 27 marca 20237
5 zarzutów kradzieży usłyszał 22-latek, który na terenie piotrkowskich sklepów kradł różne artykuły. Wartość strat oszacowano na blisko 6 tysięcy złotych, a łupem złodzieja padały zarówno gry planszowe, kosmetyki, jak i drogie alkohole.
Fot. KMP Piotrków Fot. KMP Piotrków

Do kradzieży na terenie miasta dochodziło na terenie miasta w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Śledztwo prowadzili funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo–śledczego, którzy wytypowali, że za złodziejskim procederem stoi 22-letni piotrkowianin. 

Policjanci ustalili, że już w listopadzie 2022 roku odwiedził jedną z placówek handlowych na terenie Piotrkowa, skąd ukradł kosmetyki, alkohol i zabawki. Przestępczą działalność kolejny raz ,,uruchomił" w styczniu 2023 roku, kiedy to kilkukrotnie grasował na terenie galerii handlowej, kradnąc ze sklepowych półek gry planszowe. W tym samym miesiącu wybrał się także na ,, darmowe zakupy" do marketu spożywczego. Łupem złodzieja padły butelki drogiego alkoholu. Przestępczy proceder trwał do marca, kiedy to amator cudzego mienia ukradł kolejne wyroby alkoholowe ze spożywczego marketu - wylicza Dagmara Mościnska z piotrkowskiej policji. 

24 marca funkcjonariusze zatrzymali sprawcę w jego mieszkaniu. 22-latek usłyszał pięć zarzutów kradzieży, przestępstwa zagrożonego karą do 5 lat więzienia. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

POLECAMY


Zainteresował temat?

5

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Anon1 ~Anon1 (Gość)27.03.2023 18:46

Dlaczego w Polsce dane przestępcy są lepiej chronione niż dane ofiary? Tutaj ofiarami były sklepy, ale sprawca anonimowy

150


Anon1337 ~Anon1337 (Gość)27.03.2023 21:35

Widmo pojawia się i znika niesamowite

20


.... ~.... (Gość)27.03.2023 15:34

Jak go za rękę nie zlapali to mu raczej ujdzie płazem.

06


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat